Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pesten mennyiből lehet megélni...

Pesten mennyiből lehet megélni? Mennyi kéne indulótőkének szerintetek? Pestiek, ti mennyiből éltek meg?

Figyelt kérdés

Végzés után szeretnék felköltözni Pestre dolgozni. A családom nem tud anyagilag támogatni, ezért szeretném kérdezni hogy mekkora indulótőkével érdemes nekivágni és kb mennyiből lehet ott megélni? Egy szobát szeretnék bérelni és főznék magamnak.

Lány vagyok, szerintetek egyedül érdemes felmenni? (Nincs párom)


2014. jan. 6. 20:51
 1/2 anonim válasza:

"47 000 ft-ből meg lehet élni" !!!


http://www.youtube.com/watch?v=57afSNJy6RA

2014. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is szobát bérlek, nincsen párom. Én havi 110-ból élek. Szobát 20+rezsiért már lehet bérelni. Rezsi nekem olyan 10-20 között mozog. Arra nem tudok választ adni, hogy mekkora indulótőkével érdemes. Nekem szerencsém volt, mert 1 hónap után már dolgoztam.


De amit tudok, hogy érdemes kaucióra felkészülni. Két havit szoktak kérni, plusz az első havi lakbér. Ez rögtön legalább 60ezer forint.


Én 1 éve élek így egyedül, semmilyen problémát nem okoz. Hajrá és sok sikert :)

2014. jan. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!