Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » 40 éves régi orosz infra...

40 éves régi orosz infra hősugárzo normális hogy induláskor 10 másodpercig 19 ampert és 3800 watot vesz fel? Utána beál a hátulján feltüntetet 1600watt ra és 9 amperre?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 00:13
 1/6 A kérdező kommentje:
igazábol nemszándékozom használni mert kidobom csak kiváncsiságképp kiprobáltam
2015. jan. 15. 00:14
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális, a fűtőszál hideg ellenállása jóval kisebb, mint az üzemi. Ugyanez a helyzet a hagyományos izzóknál is, azért van, hogy a legtöbb felkapcsoláskor száll el.
2015. jan. 15. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi csak azért furcsáltam mert van egy joval fiatalabb is az meg pont firditva müködik induláskor csak 500watt utána 2000 pár másodpercre rá
2015. jan. 15. 11:18
 4/6 anonim ***** válasza:
Meglehet, az újnak szoft-startja van.
2015. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kár, hogy kidobod.

Én most fogok beüzemelni egyet télre, mert a műanyag fűtőventillátoromat felrúgtam és eltörött :D

Egyedül amiatt aggódom, hogy rázni fog, mert nincs földelésünk.

Meg hát nem tetszik a színe.

De majd veszek fekete kandallófestéket és lefújom vele a sárga részeit. Szép lesz. bibibí...

2015. aug. 28. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Még megvan hq budapesti vagy és kell szivessen odadom
2015. aug. 28. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!