Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Aki fával fűt, annak milyen a...

Aki fával fűt, annak milyen a levegő a kertjében? Nem zavaró?

Figyelt kérdés
Vajon a szomszédunk mivel fűthet, hogy ennyire büdös van nálunk a kertben? Ez valami olyan fajta fa lehet, ami büdösebb, mint a többi? Ez normális, hogy nem lehet kinyitni télen az ablakot? Másnál is ilyen büdös van csak nem zavarja, vagy máshol nem büdös a füst ami a kéményből kijön?
2015. jan. 19. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem zavarja a szomszédot, mert normális a kémény, ezért nem az ő kertjében landol a füst.

Persze van olyan időjárás néha, amikor alacsony a légnyomás, és lenyomja a füstöt. De ez nem egész télen van így.

Amúgy ha normális fával fűt, az nem büdös.

Mi gépolajos forgáccsal gyújtunk be, az elég büdös, meg ha bútorlapot (régi szekrények összedarabolva) teszünk rá, annak is kellemetlen a szaga.

De mint mondtam, ritkán nyomja le a levegő a füstöt. Általában magasan elszáll.

2015. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet, a szomszédod nem is fával tüzel csak, hanem eléget mindent, amit ki akarna dobni.
2015. jan. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi fával fűtünk, illetve kemence is van az udvaron. Nincsen kellemetlen szaga, csak a fafüst szag hogyha alig fúj a szél. Ami kellemetlen az a műanyag, gumi, szerves hulladék...
2015. jan. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy az a baj, hogy a repülőtér közelében lakunk és a repülők lenyomják a füstöt? Vagy lehet, hogy mélyebben fekszik a hely, mint a többi, mert itt oldal irányba vagy lefele száll minden kéményből a füst, nem felfele, ezt már megfigyeltem.
2015. jan. 19. 20:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!