Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Karácsonyfa dísz készítés...

Karácsonyfa dísz készítés kisgyerekkel?

Figyelt kérdés
Tudtok nekem ajánlani olyan (karácsonnyal foglalkozó) weboldalt, ahol jópofa ötleteket találhatok saját kezű karácsonyfa dísz készítésre kisgyerekkel? Az ovis kisfiammal szeretnék készíteni díszeket. Nyilván nem probléma, ha a dolgok oroszlánrésze rám marad :), csak amiben ő is részt tudna venni. Jópofa, helyes dolgokra gondolok, ami által ő is úgy érezheti hogy tett valamit, részt vett benne, és büszke magára... :) Egyéni ötleteket is szívesen veszek! Köszönöm!
2011. okt. 21. 12:46
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

Bal oldalt nagyon sok jó leírás van. Nekem ez a kedvenc lakberendezős oldalam. :)

Jó barkácsolást! :)

2011. okt. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én személy szerint mézeskalácsot is teszek a fára.Ha csinálsz annak a mázolásában tud segíteni, és biztosan élvezné.
2011. okt. 21. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi régen tobozokat szedtünk és lefújtuk ezüst vagy arany színű festékkel. Néhány darab még most is megvan. Nem tudom, hogy lehet-e ilyenkor már találni valahol tobozokat, de a kirándulós része biztos tetszene neki. :)
2011. okt. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!