Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költöznétek a nyolcadik...

Költöznétek a nyolcadik kerületbe? A Leonardo Da Vinci utcában fizetni kell a parkolásért, ha megállsz a lakásod előtt?

Figyelt kérdés
Most vennénk ki albérletet, kíváncsi lennék, hogy mi a véleményetek arról a környékről. Előre is köszi a segítséget
2010. febr. 9. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 20évig ott laktam a közelben/körúton. Szerintem a Leonardo utca nem olyan rossz. Van egy része azt hiszem ami már sétálóutca igy ott szerintem nem tudsz parkolni. De az kb 100méter. Van ott egy pzzéria ami nagyon jó!

Az utca végén van egy Groby üzlet,az is teljesen jó! :)

2010. febr. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Én ott lakom a keresztutcában,a Práterben. Nem rossz annyira, mint a híre, éjfél után nyugodtan haza lehet jönni,előtte még azért bandáznak,olyan 10-11 fele. Főleg nyáron. De télen, koratavasszal nincs semmi gáz. A parkolásért súgy tudom, nem kell fizetni,de van fizetett parkoló is a közelben.
2010. febr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A parkolást nem tudom,de kibírható a hely.Éjszaka azért inkább ne menj sehová.Én odaköltöznék,ha minden más oké lenne.(munkahely,lakás jó,nincs gyerek)Gyerekkel nem mennék oda.
2010. febr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Gyerekkel miért nem mennél? :)
2010. febr. 9. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:
53%
Én is a Práterbe laktam, meg a Vajdahunyadba!Gyerekkel én sem mennék oda!Már jó rég óta vidéken élek, és csak néhány hónapot voltam a fővárosban, de nem gyereknek való!Éjjeli ordítozások, bandázások,a rengeteg kínai maffiozó!Soha többet főváros, 8 ker!
2010. febr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha lenne nálam egy minigun, és pár teherautó lőszer, akkor miért ne költöznék? :)
2010. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
74%
Az egyik barátnőm két utcával arrébb lakik, hát ő rendesen retteg. Csak sajnos ott tudja megfizetni az albérletet. De ahogy összeszedi kicsit magát elhúz onnan. Múltkor ott voltam nála, és vártam az utcán rá kb. 5 percet. Hát ha 10 cigány nem ment el 5 perc alatt akkor egyse. Vele szemben is cigányok laknal. A parkolásról annyit, hogy ha jól tudom az ott lakók ingyen parkolhatnak, de nem biztos. Ő speciel inkább bérelt egy garázst, mert nem meri éjjelre otthagyni a kocsit az utcán.
2010. febr. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!