Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Földszinten lakók! Ha újra...

Földszinten lakók! Ha újra költöznétek, választanátok-e megint földszinti lakást? Miért vagy miért nem?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nàlunk az ajto rendszeresen csapodik,amit itt földszinten könnyen meghallok,szoval nekem emiatt a földszint nem jo.

Illetve az ablakom alatt màszkàlnak annyian hogy nem is tudom az ablakot nyitva hagyni,mert mindenki kukkol befelé.A konyhaban is ha fözök,vagy bàrmi és az ablak nyitva van,itt is làtnak mit csinalok,ràadàsul a postas a postalàdàkat ugy megcsapkodja hogy a gyerekem azonnal felkel.

Egyedül ami pozitiv benne hogy nem kell sokat lépcsözni.

Én emeleten laknék ujra,a terszra kitudnék ülni,s nem làtna minden egyes ember oda,csak a közvetlen szomszédok max,de azok se,ha akarnàm.Nekem az emelet valahogy sokkal privatabb hangulatot adott,szoval egyértelmüen emelet.

2010. ápr. 10. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nos mi panelban lakunk földszinten. Jó dolgok: Közel a "természet", valahogy nem érzem magamat szardíniásdobozban, ami általában panelokra jellemző. Nem kell sokat lépcsőzni. A folyosón nincs síri csend, mindig jár-kel valaki, ezáltal persze a betörések veszélyes is elég minimális.

Rossz: NAGYON poros, kb hetente le kell törölni. Hidegebb is, a távfűtés sajátossága miatt, sokkal többet kell fűteni, mert itt van kb 20 fok, amikor a tizediken ablakot nyitnak mert melegük van. Zajos és huzatos egy kicsit az átjáróház-jellege miatt.


De ha mérleget kell vonni belőle, nekem inkább jó, mint rossz!

2010. ápr. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a 9. emeleten nőttem fel, de sokkal szívesebben élnék a földszinten, mert akkor nem kell várni a liftre, és egyesek előszeretettel szeretik kitámasztani, aztán várhatom, mikor jön, plusz ha elromlik, és jellemzően olyankor - mikor máskor -, amikor sok csomagom van, nem kéne lépcsőzni a málhás terhekkel...
2010. ápr. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Még valami, 21 év alatt itt a 9. emeleten megszoktam, hogy vagy fentről vagy lentről szűrődik át a zaj, és az egyiknek nem lehet szólni semmiért, úgyhogy a zaj zavarna a földszinten legkevésbé.
2010. ápr. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!