Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Kiköltözhetek Romániából...

Kiköltözhetek Romániából Magyarországra?

Figyelt kérdés
Romániai vagyok, kettős állampolgár. Szeptembertől Budapesten szeretnék tanulni, dolgozni. Már voltam tavaly és két hónap alatt nem sikerült elintézni semmit az ún TAJ szám miatt. A munkaadó nem volt hajlandó megírni a szükséges felhatalmazást a TAJ számom igényléséhez. Lehet-e másképp megszerezni a TAJ számot, vagy mi a tennivaló ebben a helyzetben? Fontos lenne számomra.. Elóre is köszönöm!

2015. febr. 1. 19:38
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Gyere gyere


Hozz egy kis friss vért ebbe a posványba

2015. febr. 1. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Maradjál csak szépen ott.
2015. febr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az a helyzet kedves, hogy egy olyan képzésen szeretnék rész venni, ami itt, Romániában, csak Bukarestben végezhető, ami eléggé távol van tőlem. A másik pedig az, hogy szerintem nekem is jogomban áll magyarul tanulni, hiszen magyar vagyok! :) És nagyon szeretem Budapestet! :D Értékelném ha értelmesebb válaszokat kapnék, vagy legalább fejtsd ki magad,(ut. vál.) hogy miért kéne itthon maradjak.. :)
2015. febr. 2. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Oda mész, ahova szeretnél/tudsz. Jogilag szabadon mozoghatsz az Európai Unión belül, ha betöltötted a 18. életévedet. Előtte is nyilván, csak akkor szülőkkel
2015. febr. 2. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!