Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire para cipőben...

Tényleg ennyire para cipőben bemenni a lakásba?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy ha pl. vissza kell rohanni valamiért a lakásba, vagy vásárlás után a nagy csomagokkal egyből a konyhába mész... a barátommal most költöztünk össze, ő ragaszkodik hozzá, hogy azonnal le kell venni, de szerintem pár lépés nem lehet gond.
2015. febr. 4. 09:33
 1/3 anonim válasza:

Ez mindenkinél más :)

Én se szeretek végigmenni a lakáson, akár ha csak a konyháig mennék, kinti cipővel. Azért, mert nem akarom odáig bevinni a koszt, aztán meg szétvinni a lakás többi részén. Valamint nem akarok ezért állandóan seperni, porszívózni. :)

2015. febr. 4. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Engem nem zavart. Aztán benti macskáink lettek, és nem értettük, mitől bolhásodnak. Az állatorvos azt mondta, hogy valózínűleg a cipőnkön hordjuk be a bolhát. Azóta leveszem.
2015. febr. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A környékünkön sajnos sok lepukkant ember a földre köpköd az utcán. Nem néznek ki makkegészségesnek. Egy lépést sem teszek odabent kinti cipővel, mert a gyerekek gyakran másznak otthon négykézláb a földön...
2015. febr. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!