Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Csomagrendelésnél véletlenül...

Csomagrendelésnél véletlenül felcseréltem a vezeték-és a keresztnevemet. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés

Postára rendeltem egy könyvet az előbb, páromnak lesz meglepetés.:) Csakhogy véletlenül a keresztnevemet írtam a vezetéknév helyére, és fordítva. Attól még átvehetem a csomagot, ha megérkezik az adott postára? Vagy akik csomagolják a cuccost, rendes sorrenben írják rá a nevet?

Előre is köszi!



2015. márc. 1. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Akitől rendelted ott biztos van egy telefonszám vagy e-mail ha ma rendelted szóval holnapig írhatsz nekik vagy próbálhatod hívni. De nem lesz baj mert a cím a fontos hogy hova rendelted nem a név.:)
2015. márc. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy eljutna hozzájuk az email a csomag feladása előtt, mert most mobilról vagyok és itt nem tudok emailt írni, legközelebb délután leszek gépnél, de addigra elpostázzák...

De végülis a név stimmel, csak a sorrend nem, remélem nem lesz ebből baj. ;)

2015. márc. 2. 07:30
 3/5 anonim ***** válasza:
nem lesz belőle baj. Van ahol amúgy is felcseréli a rendszer
2015. márc. 2. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel fordítva lesz ráírva a neved a címzett sorra, más nem változik. A postás legfeljebb azt hiszi majd, hogy amcsiból küldtek valamit neked.


Ezért jó, ha valakit Sándor Sándornak vagy Vilmos Vilmosnak hívnak :D

2015. márc. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jogos. :)))
2015. márc. 2. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!