Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ez igazi Converse? (nemetbol...

Ez igazi Converse? (nemetbol hoztak de ugy nem az a tipikus, m1, reszletek lent, keppel)

Figyelt kérdés

Ugye rengeteg fajta van, tiszta feher meg tiszta fekete ugy hogy meg a jel is fekete de ez,nem vagyok benne biztos :)) Erositse mar meg valaki hogy mi a helyzet aki ERT hozza ;) [link]

[link]

[link]



2015. márc. 7. 11:18
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Az elso mondatod nem azt igazolja amit itt "leirtal" de inkabb elhisztiztel ergo a duhos megiscsak te vagy..Amugy meg szakadjal mar le es ha olyan "nagy vagy meg okos es intelligens" akkor bele sem mentel volna ebbe a vitaba erre meg itt dobod a semmit a tinikrol meg a tarsadalomrol.. ;)
2015. márc. 12. 18:22
 12/17 A kérdező kommentje:
Amugy meg nekem nem ugy tunik mintha ez az oldal egy helyesirasi szintefelmero lenne de oke..Tudod itt nem az a lenyeg hogy helyesen irtam-e hanem az hogy tudod vagy sem hogy hogy kell helyesen irni..De az en k**va a**amat mert roviditettem ..Nemetorszagbol van,kielegultel kedves elso?
2015. márc. 12. 18:26
 13/17 anonim ***** válasza:
Hülye kis p*cs.És még én pattogok:D Na ugye,hogy le tudod írni rendesen! Nehéz szülés volt,de végül sikerült:D
2015. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
En ugye aki pattogok meg minden elertem hogy azt mond ram hogy "hulye p**csa""barom" anelkul hogy en barmi sertot is mondtam volna rolad ergo ki az ideges? :D..Eleve nem az volt a baj hogy le tudom e helyesen irni hanem az hogy miert nem irtam helyesen..Hat azert kedves ,mert nem volt kedvem hozza es mert megtehetem ;)
2015. márc. 14. 16:03
 15/17 anonim válasza:
Egyébként meg nem mindegy, hogy igazi-e a converse-ed, mert a kínai hamisítvàny is ugyanabból az anyagból készült, ugyanazok a kínai gyármunkások készítették és ugyanolyan sz*r minőségű, mint a converse, csak nincs ráírva a "converse" felirat.
2015. márc. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Amugy mar kiderult hogy eredeti,szoval mostmar mindegy..Kinek a pap kinek a papne,ha valakinek nem tetszik az nem koteles hordani ,ennyi
2015. márc. 20. 16:12
 17/17 anonim válasza:
Kedves első válaszoló, szerintem pedig pont a tiedfajták miatt IS romlik a társadalom, mert bár, lehet, hogy a kérdező helytelenül írt egy szót (!) de ezért már rögtön bele kell kötnöd. Nézd meg meddig fajult ez az egész.:D Egyébként ha hidegen hagyna már a kérdező első kontrája után vissza se jöttél volna veszekedni. Gondolkozzál el.:)
2015. ápr. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!