Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megszüntetni a...

Hogyan lehetne megszüntetni a konnektorból áradó hamutartó szagot?

Figyelt kérdés
Nem értettük, hogy a hálószobában (kicsi háló) miért van állandóan cigiszag. De még az ágyneműnek is. Aztán rájöttünk, hogy a konnektorból jön a tömény cigiszag. Mivel lehetne betömni, ami használ is?
2015. márc. 12. 19:23
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Ok, rendben, véletlenül kihagytam a kérdésemből, hogy a szomszédoktól jön át a szag. De miért kell egyből nekem esni?

Pl, másik szomszédnál (szintén konnektoron át) halljuk, hogy csukják össze az ágyat, a kisgyerek zenélős játékkal játszik, hallom a messenger pittyegését stb. Ez a panel átka. Sajnálom, ha nem hiszitek el. Egyébként itt most nagyon fúj a szél, az előbb odatettem a kezem a konnektorhoz, és érzem, hogy jön át a levegő.

A másik, hogy nem egy csitri vagyok, aki unatkozik, és kamu kérdésekkel bombázza a gyakorit.

2015. márc. 12. 20:19
 12/35 anonim ***** válasza:
0%
Mégegyszer leírom -olvasd lassan, hogy megértsd- , nincs védőcső a kábelnek a panelben, képtelenség, amit állítasz!
2015. márc. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor valószínű, hogy hazudok. És a férjem is hülye.
2015. márc. 12. 20:24
 14/35 A kérdező kommentje:
Nem állok le vitatkozni, nincs értelme.
2015. márc. 12. 20:26
 15/35 anonim ***** válasza:
15%

De, egy unatkozó valaki vagy, aki itt elmeroggyant dolgokkal próbálkozik!

Pár példa, talán felfogod:

Ülsz az autóban, hallod az esőcseppeket a kocsira esni, de a víz nem megy be! Jééé

Az akváriumot is kocogtathatod bármely oldalról, a hang jön, a víz nem! Kétszer jééé!


Ne keverd a hanghullámok terjedését az anyagok terjedésével. Abból a konnektorból ugyan nem jön szél, az tuti. Hacsak a szomszéd ki nem nyitott minden ablakot, de előbb átfúrt hozzád a konnektoron át, hogy a huzat távozzon!

De erre viszont kicsi az esély.

2015. márc. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
83%

"qkker1" Lazulj már el, nem csak mmfal kábel létezik panelban. Minimális tiszteletet add már meg a másiknak. Ha akarsz segíteni akkor szűkitsd a dolgot irányított kérdésekkel, ha nem akkor lapozz tovább. Nem kell oltogatni.


Miért olyan nehéz elképzelni, hogy itt bevannak csövezve a lakások a közös villanyóra dobozba, ahova beáramlik a cigifüst.

Valószínüleg a kérdezőnél a legjobb a szagelszívó, és szív ahol bír. Nyílván jól záródó műanyagablak és ajtó van.

2015. márc. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
0%

Kedves névtelen kolléga:

nem oltogatok, csak mezei tényeket közöltem, a panelokban csak MMFAl-t használtak, és nem csövezték be!

2015. márc. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
0%
Na majd elmeséli a kérdező, hogy mit lát a konnektor mögött. Légyszi fényképezd le.
2015. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem csak nálunk probléma:


Nálunk a szobákba jön fel a füst a konnektorok vezetékén-résén át. A gyerek ágya pont egy konnektor mellett volt, még jó, hogy hamar észrevettem, mérgemben belenyomtam egy jó adag gyurmát....tutira szigetelt.


De a nagyszobában is füst van, alul új albérlől vannak, füstölnek rendesen.


Szóval ez van, a panel nem egy leányálom.


Itt a link, hátha még kitaláljátok, hogy én írtam:


[link]

2015. márc. 12. 20:58
 20/35 A kérdező kommentje:

[link]


"Ha átjön a cigifüst akkor gondolom a falban egy átmenő lyuk van, a két oldalán egy "konnektorral".

2015. márc. 12. 21:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!