Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megszüntetni a...

Hogyan lehetne megszüntetni a konnektorból áradó hamutartó szagot?

Figyelt kérdés
Nem értettük, hogy a hálószobában (kicsi háló) miért van állandóan cigiszag. De még az ágyneműnek is. Aztán rájöttünk, hogy a konnektorból jön a tömény cigiszag. Mivel lehetne betömni, ami használ is?
2015. márc. 12. 19:23
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
52%
Nem kell panelnak lenni, én téglaépítésűben lakom, és csukott ablaknál néha megcsap a cigiszag, de volt már mikor süteményillat volt. Még az a szerencsésebb eset. Ilyenkor én is keresem a forrást, de a logikusnak gondolt helyekről meg pont nem érzem. egyáltalán nem szokatlan dolog ez, sajnos ezek a régi építésű házak ilyenek.
2015. márc. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
28%
Ne zaklass priváttal, ha kínod van akkor ide írjál, kisbütyök.
2015. márc. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 karlos válasza:
Végül is sikerült megoldani? Én vidéken lakom panelban, ugyan ez a problémám. A szobában nem lehet megmaradni, olyan cigi füstös áporodott szag jön a konnektorból.Én már kinyomtam kétszer is szilóval, ami egy darabih jó volt, aztàn egy idő után elkezdett megint szivárogni a bűz. Szomszéddal nem nagyon lehet kommunikálni, mert mikor szilóztam ki akkor is majd rámverte az ajtót hogy mit csinálok a konnektorba...teljesen betegek... Ötlet van valakinek valami??
2016. márc. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 acelsziv ***** válasza:
70%
Némelyik öntelt hozzászóló olyan marhaságokkal égeti magát, hogy az félelmetes. Igenis vannak olyan panelok, amelyek gyárilag csövezve vannak. Éspedig úgy, hogy a csöveket és a dobozokat még az öntéskor rakták a modlába. Én is ilyen házban lakom. És bizony amikor leszedtem a szomszéddal határos falról a konnektort ott virított a szomszéd konnektorának a feneke. Mert nem fenekelt dobozok vannak a falakban, hanem kvázi csődarabok, amelyek átvezetnek az egész falon. A szilikon egész jó ötlet. De érdemesebb egy tűzálló cuccot berakni és körbenyomni a két konnektor közé
2016. jún. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Szisziisti válasza:

Na szóval Budapest X. kerület Újhegyi lakótelep.

A lakásban ahogy írták szomszéd bűz terjeng. Falszomszédos konnektorok doboz hátsó fele hiányzik amelyik lakás elszívója erősebb oda megy a bűz süvitve. Konnektpor felszerelés után süvített. hugarocell karika +silopalst. siker. Pár nappal később ahogy szigeteltük sorra a lakást egyre másutt jött elő a szomszéd szag.

most már kézzel érezhető volt a huzat . 6.5 cm es karton bedug körbe szigetelve és szag megszünt. 10 emeletes pane igenis csövezve van és a konnektorok dobozában lehet látni a szomszéd kábeleit...

2016. okt. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!