Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Van valakinek tapasztalata a...

Pável Melinda kérdése:

Van valakinek tapasztalata a Delimano átfolyós vízmelegítővel kapcsolatosan?

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 15:48
1 2
 11/20 negroli válasza:
Üdvözlet mindenkinek, igazából engem az érdekelne, hogy mennyi áramot fogyaszt pontosan a készülék!? Mivel az írják teljesítmény 3Kw az nagyon sok! Az 3000 Watt amit ha folyatod folyamatosan fogyaszt. Tehát amit spórolsz a hónap végi villany számlán megjelenik. Marhajó :)
2016. márc. 31. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 Rescator válasza:
A cucc felvétele 2.66KW ami teszt alapján 4-6 liter 30-32 fokos meleg vizet produkál 1 perc alatt 3bar-os nyomás víz alatt. Egy 150 literes Hajdú bojler 1.6KW fűtőszállal (gyári) szerelés 80 fokos vizet is produkál amit hígíthatsz is kell is mert megfősz alatta jobb megoldás. Ha használod napi 5-6 alkalommal is ráfűt 5-6 percet. A delimano-t is használnád 5-6 alkalommal naponta vagy lehet 20-szor is langyos vízzel főzni fürdeni stb haszontalan és drága muri. Majd 2-szer annyit eszik, ha nem többet, perc+Kw összege. El lehet gondolkodni rajta.
2016. júl. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
0%
SOk választ olvastam ezzel a delimano átfolyós vízmelegítővel kapcsolatban, és nekem személyes tapasztalatom van már kb 1 éve használom, és csak jót tudok mondani róla. De! Azt hozzá kell, tenni, hogy eredeti top shop boltba kell venni. Vettem még rá 5 év garanciát biztos ami biztos. De még így is nagyon megérte, mert kaptam egy csaptelepet, és egy mini bojlert :D szóval összességében nagyon fain kis dolog.
2016. nov. 21. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:
93%
Eléggé reklámgyanúsak a csak dicsérő posztok. Felveti egy, a forgalmazó által megbízott posztoló létezését.
2017. jan. 6. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 Bereczki Edit válasza:
58%
Én 2016 decemberében rendeltem "eredeti" Top Shop-os (Delimano) Horizontális átfolyós vízmelegítős csaptelepet akciósan "csak" 17.999 Ft-ért. Sajnos csak most február 07-én tudtam felszereltetni, és elmondom bárkinek aki kíváncsi rá, hogy nagyot csalódtam az innen vásárolt termék miatt. Semmire sem jó, csak arra, hogy a hiszékeny ember kidobja az ablakon a pénzt. Nem szabad hinni a reklámoknak, az ügyfélszolgálat munkatársainak, mert az ő érdekük, hogy minél jobb képet fessenek egy pocsék áruról, hogy minél többet el tudjanak belőle sózni. Lényeg: nem melegít annyira, hogy el lehessen mosogatni vele. Egy szabadkifolyású 5 literes vízmelegítővel, vagy egy kisbojlerrel is 1000-szer többet értem volna. Személy szerint a Delimano átfolyós vízmelegítőt én nem ajánlom senkinek sem.
2017. febr. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Bau1981 válasza:
100%
Sziasztok! Tavaly júniusban vettük az egyik budapesti Intersparban 2000 forint kedvezménnyel egy digitális változatút. Augusztusban szereltük fel. Októberben elromlott a kijelző, nem a megfelelő értéket mutatta, majd magától megjavult. Tegnap lecsapta a fírelét, valószínűleg a szigetelése ment tönkre. Még garanciás. Mosogatàshoz használjuk, de csak nagyon alacsony víznyomáson jön át melegvíz, közepes erősségen már csak hideg. Sajnos becsapva érzem magam, vehetek egy másik, nagyobb helyet foglaló készüléket. Senkinek nem ajánlom!
2017. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
67%
Az miért van, hogy csak a tuti helyen vett csaptelep jó? A 3000 watt teljesítmény mindenhol más? Ne máááá...
2017. szept. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 GSándor61 válasza:
28%
Delimano ügyben az első 1perces tapasztalat. Mi is rendeltünk egy csapot, meg is jött rendesen. Gyorsan összeraktam, és csak épp tákolással kötöttem rá a hálózatra. Az eredmény, IGEN IS 60Fokos víz! (ezzel már majdnem koppasztani lehet) Összességében amire kell azt tudja. Mosogatni, borotválkozni, tusolni, kezetmosni szerintem első osztályú. Végül is szükséges megoldásnak jó a villanybolyler helyett. Nekem ezalatt az 1perc alatt pozitívumot produkált a termék.De az én véleményem is az, hogy csak új terméket vegyen és csak a webws oldalról az akinek kell.
2017. szept. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
28%
En egy ismerosnek takaritottam ki a kamionjat egy ilyen delimano csap segitsegevel. Egesz napos melo, kb 40liter vizet hasznaltam el, es 10literes kannabakban vittem ki a kamionig. Soka tart mire megtolti a 10litert (kb 12-14perc), de az olyan meleg hogy a kanna hajlik tole. Visszabb veve is varni kell mert szetegeti a kezemet is ha meg akarom mosni.
2018. jún. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Keresem válasza:
93%
Onnan lehet megismerni a fizetett posztolókat, hogy kiírják (és mindig hibátlanul) a csaptelep nevét, miközben a helyesírásuk csapnivaló.
2018. jún. 22. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!