Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Győrbe költözés, állás stb?...

Győrbe költözés, állás stb? (lent bövebben)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most ezt az egészet szüleim tudta nélkül tervezgetem, le is írom mire gondoltam:

Az az alaphelyzet hogy Györbe szeretnék költözni ezért érdekelnének bizonyos dolgok amiktöl nagyobb esélyt kapok rá hogy belemennek a szüleim.

Elöször is érdekelne hogy esetleg valaki tud-e Györi könyvelöi állást és valami fizikai munkás állást amik egész jó kategóriában fizetnek, illetve nem is egész napos munkák.

Továbbá érdekelne hogy Györben valami gimi, esetleg szakközépiskola ami felvenne még így félév után 9. osztályba. Mellette egy általános iskola is jól jönne hugomnak.

Persze és a legfontosabb egy nem is túl drága, de nem is túl rémes kategóriájú családi ház, lehetöleg ne a városközpontban, de ha arrafele is van valami ilyesmi az is érdekelne (panel meg ilyenek nem).


Esetleg ha valaki szeretne leköltözni Györböl Baranya megyébe akkor esetleg lakáscsere is mehetne szerintem. Pécs mellett 20km-re egy kissebb városban van a családi ház, pontos méreteket nem tudok, 5 szoba + fürdöszoba és egész nagy kert tele sokféle zöldséggel, gyümölcsfákkal. 20-30 perc alatt akár be is lehet érni Pécsre, a buszok is egész sürün járnak.


Nem tudom kihagytam-e valamit, meg remélem nem is nagy örültség ez az egész. Azért örülnék a segítö válaszoknak :)


2010. febr. 23. 16:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha jól értem akkor te mint diák lány(talán 15-16 éves) rá akarod beszélni a szüleidet,hogy adják el a házukat,mondjanak le mindenről.A munkájukról,baráti társaságról,megszokott életükről.Persze a húgos is változtasson életet mert te Győrbe költöznél..Én őszintén kíváncsi vagyok,hogy mit szólnának a szüleid amikor ezt előadod nekik.(meglepődés tuti lesz)

De nem ilyen könnyű ahogy te gondolod..

Nem nagyon ismerem Győr városát,de gondolom ott is van munkahiány bőven..de ha még találnának munkát maguknak,nem biztos,hogy a családi házatokat el tudjátok adni(ebben a válságban amikor az ingatlan értéke a béka segge alatt van),és azt sem biztos,hogy ti is kaptok megfelelő lakást,házat...Az iskola az nem vészes,hisz ha másik városba költöztök akkor is kötelesek átvenni...De nem biztos,hogy abba a suliba átvesznek amibe te szeretnél járni..

Egy ilyen élet változás nem megy egyik napról a másikra.Ezt több hónapi mérlegelés,kutatás,és utána járás eredménye...

Ne lepődj meg,ha a szüleid az ötletedet mereven elutasítják,hisz a felnőtt emberek akik keményen megdolgoztak az otthonukért nem szívesen hagyják ott..Vagy mondhatnám azt is,hogy a biztosat a bizonytalanért nem cserélnék le..

2010. febr. 23. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Na jó, ahogy ezt olvastam rájöttem hogy tényleg igazad van...

Akkor ez így teljesen reménytelen........ :(

2010. febr. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!