Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik lakótelep veszélyesebb?...

Melyik lakótelep veszélyesebb? Havanna, Leányka utcai (XXII. ker) vagy az újpalotaiak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 17:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Havanna --> Újpalota --> Leányka
2010. febr. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Akkor másik után kell néznem, sajnos panelba kell hogy költözzek, mert most ez a legolcsóbb...
2010. febr. 24. 18:01
 3/16 anonim ***** válasza:

Szia!


22. kerületben lakok, igaz nem panelban, de itt épült nem régen egy lakópark. AZt már nézted? Nem tudom a nevét, de nagon új. Tavaly nyáron lett felhúzva. A Nagytétényi útnál van, a Tátra utcánál. Ennyit tudok róla :)

2010. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Arról nem hallottam:) megnézem neten. Remélem nem olyan drága
2010. febr. 24. 19:00
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

én is lakásnézelődősben vagyok. Az új építésűek sajnos hiába szépek és alacsony a rezsijük (most ilyenben lakom albiban, 25 a rezsim mindenestül) sajnos megfizethetetlenek. Lehet, hogy egy panelban kifizetsz 60E-t rezsire, itt meg a felét, de sajnos minimum a duplájába kerül a lakás... Én panel mellett döntöttem, ha nyílászárót cserélsz, és belülről egy üvegszálas tapétaréteget felhúzol a falra, sokat spórolhatsz a fűtésen.

Neked is javaslom, nézz körül Újpesten! Én sosem szerettem, de egyrészt egyre kevésbé "vészes" a környék, másrészt sok a panelprogramos ház. Én 71 nm -est keresek, az az elrendezés tetszik, és érdekes módon 9-9.5 millióért már vannak nem is rosszak. Érdeklődtem új építésűek után is, hasonló négyzetméterűt 24!! körül adnának... Hát... Inkább a rezsit fizetem, mint a bankhitelt :S:S

Remélem tudtam segíteni

2010. febr. 24. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
ja, és még hozzátenném, hogy a szádban a metró, iskola, ovi, tesco, mindenféle bolt...
2010. febr. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szija

Én is 15. keres vagyok...

Újpalotai lakótelep szerintem nagyon jó...vannak rosszab kategóriába tartozók is...de én szeretem :)

2010. febr. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is laktam nagyon sokáig Újpalotán, a Drégelyvár utcában, és nagyon sokat jártam haza késő este-éjjel-kora hajnalban még egyedül is és a kutya nem szólt hozzám, nemhogy belém kössenek. Persze ha téged másnap leszúrnak, azért nem vállalom a felelősséget :D A többi helyet nem ismerem.
2010. febr. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Újpalota szerintem sem vészes, bár csak futólag voltam ott párszor :D Mondjuk most ha megkérdezem, hogy milyen a havanna, úgyis csak olyanok írnak majd, akik ott laknak, és azt írják majd hogy semmi nincs ott, pedig voltam ott egyszer, és hát... nem kevés fekete villogó szempár nézett felém. De mindenki a saját háza táját védi ugye :D
2010. febr. 24. 23:37
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Havannára nem költöznék :D De azért Újpalotán is vannak érdekes részek. Barátnőmék nemrég költöztek el onnan. Hááát, láttak szép dolgokat :D
2010. febr. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!