Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Melyik lakótelep veszélyesebb?...

Melyik lakótelep veszélyesebb? Havanna, Leányka utcai (XXII. ker) vagy az újpalotaiak?

Figyelt kérdés
2010. febr. 24. 17:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
jó persze, mindenhol van:) :D Mondjuk SZERINTEM a havannát még a Miskolci Avas sem előzi meg :P
2010. febr. 25. 00:15
 12/16 anonim ***** válasza:
59%

leánykán van 2-3 felújított panel is. szépek, igaz, a belváros nincs közel...

szóval nem ajánlom.

a havannáról én is hallottam szépeket, semmiképp nem ajánlom. újpalotán is vannak bandázó feketeszeműek, de talán nem olyan vészes...


ha panelban gondolkodsz, akkor javaslom a 11. kert. nem olyan drága, szép, normális környék, és nagyon közel van a belváros, mégis sok a park, zöld terület.

ja, és ami nem utolsó, hogy itt is van sok felújított panel, ahol újak az ablakok, és mérhető a fűtés.


a legbiztonságosabb panel-lakótelep szerintem Gazdagrét, csak kicsit messze van a várostól. viszont a lakások közt ott is van 10-12milla körüliek.


nézz körül az ingatlan.com-on.

2010. febr. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nem a havannán lakom, de ezerszer jobb lett, mint kispest. Ugyanis a havanna zűrös részét bekamerázták, így a feketeszeműek átmennek kispestre.

Mivel itt lakom a kerületben, látom a kerületi újságban, hogy mi mindent fejlesztenek. Pár éven belül teljesen helyrepofozzák a területet, már most érezhetően mennek szépen fel az árak, később biztos, hogy többet fognak érni.

2010. febr. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kispestet nem ismerem :D Akkor havanna kezd megtisztulni? Nem lenne rossz környék amúgy, habár nekem kicsit a világvégén van, bár ez relatív:)
2010. febr. 26. 00:01
 15/16 anonim válasza:

én nem a havannán lakok hanem 1 utcával mellette a kertes házaknál de oda szoktam kijárni meg a bnöim is ott laknak.. és nem rossz környék az mint amennyire mongyák

14,5L

2010. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
70%

"én nem a havannán lakok hanem 1 utcával mellette a kertes házaknál de oda szoktam kijárni meg a bnöim is ott laknak.. és nem rossz környék az mint amennyire mongyák

14,5L"

Tanulj meg írni, kis kubai.:-)

2014. jún. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!