Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költöztetéshez dobozokat hol...

Költöztetéshez dobozokat hol tudnék kérni?

Figyelt kérdés
Sajnos a doboz "maffia" már rátette a kezét a piacra, és egyszerűen könyörögni kell néhány dobozért. Legutóbb a Media Markt-ban volt pár doboz, és az eladónak fel kellett hívni a felettesét, hogy megkérdezze, hogy odaadhatja-e őket. A Kika-ban oriási, vagy keskeny dobozok vannak, mivel vagy egyben van valami, vagy lapra szerelve. A Tesco összetömöríti őket. Nagyon nincs ötletem.

2015. máj. 18. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
IKEA-ban lehet kapni, 2 db 1000 forint, cserebe tiszta, es kesobb masra is lehet hasznalni... Ha ez draga, van mas is: [link]
2015. máj. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kisebb boltokban próbálkozz, ne a Tesconál. CBA pl. szokott kiadni. De még büfék is (bár ott kisebb dobozok vannak).
2015. máj. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
57%
Ha éppen nincs elvihető, akkor meg megmondod, hogy rakjanak félre neked x darabot és majd elviszed.
2015. máj. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ruhát, ágynemüt könnyebb dolgokat pakolhatsz nagyméretű,erősebb szemeteszsákba is, kapható minden boltba.


Sparban, DM-ben kérdezd meg.


Pénzért kapható költöztető kartondoboz az Obiban, Praktikerben.

2015. máj. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
A Lidlből és az Aldiból (meg gondolom a Pennyből is, ott még nem próbáltam) szó nélkül el lehet vinni a kiürült dobozokat, még örülnek is, ha megszabadítod őket tőlük. Ha szépen megkéred őket, biztosan kerítenek neked nagyokat is, az eladótérben általában kisebbek szoktak ürülni. Ha van a közeledben kisebb vegyesbolt, ott is kérdezd meg.
2015. máj. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én a Pennyből szoktam, ott szoktak adni.
2015. máj. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom mekkora kell de asztali pc, monitor, nyomtato elég massziv papir dobozban szokott lenni. Költözéshez teljesen jó. Hogy hol van ilyen rengeteg? Szerintem bármelyik irodaház szemetesében, persze sokszor szelektiven gyűjtve.
2015. máj. 19. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én a költözés előtt a SPAR-ban kértem meg a zöldségosztályos eladókat, hogy a kiürült banános és narancsos dobozokat szeretném egy pár napig elvinni. Nagyon készségesen segítettek. Többrétegű kartonból vannak, de 20-25 kilót is kibírnak, szóval könyvet is lehet pakolni beléjük...
2015. máj. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A bananos tenyleg jo otlet. Tapasztalatbol tudom, hogy abba pont annyi konyvet lehet pakolni ami se sok se kevés, átlag férfinek pont ideális.
2015. máj. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyógyszertárakba menj.. a "TENA"-s dobozok nagyok,erősek.
2015. máj. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!