Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Költöznünk kellene 2 hét...

Költöznünk kellene 2 hét múlva, de nem tudom mibe pakoljak. Lehet még kérni az ilyen nagy áruházaktól dobozokat kérni? Vagy hogy lehet ezt megoldani?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, nem szívesen adnak, ki tudja miért.
2014. okt. 14. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem nagy áruháznál próbálkoznék, inkább ilyen spar, cba féléknél, azokból sem feltétlen a legnagyobbakban.
2014. okt. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kisboltok szerintem biztos, hogy adnak. Nálunk is mindig adnak azoknak, akik kérnek.
2014. okt. 14. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyébként meg nagy nejlonzsák a ruháknak, ill azoknak amik nem szúrják ki a zsákot.
2014. okt. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor majd kisebbeknél megkérdezzük. A ruhákat amúgy is zsákoltuk volna, de még így is rengeteg dobozolni való marad.
2014. okt. 14. 18:11
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyógyszertárakba menj!...a "Tena"-s dobozok nagyok,és erősek.
2014. okt. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
A trafikokban is kérhetsz, ha kiürítik, csak kidobják.
2014. okt. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahol vásárolni szoktál, onnan kérj, mert ott ismernek. A banános, narancsos dobozok nagyon erősek, könyveket és konyhai étkészleteket abban költöztettem. A Spar-os zöldésges nagyon készségesen segített.
2014. okt. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Válassz olyan költöztető céget, amelyik dobozokat is hoz.

Ruhaneműt a szemetes zsákokba tedd, a könyveket, edényeket stb. dobozokba, tv, monitor stb. a saját dobozába tedd, ha megvan még.

2014. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én velük költöztem, megbízható, jó cég.

[link]


"Igény esetén részleges vagy teljes csomagolás, dobozolás".

2014. okt. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!