Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogy szedhetném le a cellux...

Hogy szedhetném le a cellux ragadós maradványát festett faajtóról?

Figyelt kérdés
Úgy hogy lehetőleg minél kevésbé bántsa az ajtó festését az anyag. Olvasgattam mindenfélét neten ecettől benzinen át ablaktisztítóig, érdekelne hogy mi az ami tényleg beválhat?
2015. jún. 18. 10:34
 1/6 anonim ***** válasza:

A denaturált szesz nem tesz kárt az ajtó mázolásában.

Azzal nyugodtan letakaríthatod a cellux maradványt.

2015. jún. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket általában a benzin oldja.
2015. jún. 18. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
koh-i-noor radírral ledörgölheted bármilyen felületről
2015. jún. 18. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A helyes megoldás:

Veszel egy címkeltávolító spray-t,és jónéhány évig meg van oldva az ilyenfajta gondod.

[link]

2015. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Patikában kapható sebbenzint vettem 5 éve, azóta azzal takarítom a gyerekeim után a cellux-nyomokat. (Jól vissza kell csavarni a kupakot, mert a kánikulában elpárolog)
2015. jún. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, sajna nem igazán volt itthon egyik sem, de találtam valami réges régi fémtisztítót itthon, és meglepően jól lehozta, bár kicsit a festéket is bántotta, de nem vészesen. Legközelebb felkészülök és mással próbálkozok :)
2015. jún. 19. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!