Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hetek óta újítják fel a...

Hetek óta újítják fel a lakást. Péntek este 7-kor még fúrnak, és szombat reggel már 8 előtt fúrnak, ezt lehet?

Figyelt kérdés

Szétmegy a fejem attól, hogy hetek óta napi 12 órában vésnek és kalapálnak.

Megértem, hogy valamikor meg kell csinálni, de ez egy társasház, és lehetetlen pihenni.


Van erre valami törvény, vagy szabályozás, hogy hogy csinálhatják?


2015. jún. 20. 08:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Ez még nem olyan késő és korai időpont.
2015. jún. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
2-3 hónap egy korrekt lakásfelújítás, nem 1-2 hét.
2015. jún. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
85%
a panel már csak ilyen sajnos... én is gyűlölöm, mint a szart. csomószor nem tudok aludni a fúrás, kopácsolás miatt. De amúgy még a fingás is hallatszik ezekben a retkes panelokban. embertárolók ezek, nem házak. Max menj fel vagy át, vagy le szólni... De sajnos az az igazság, hogy az ember ne panelban akarjon pihenni, mert ott az reménytelen. sajnos én is rohadt panelban lakok, előbb megyek térre pihenni, mint ebbe a fosba.
2015. jún. 20. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
25%

Pár éve lakást újítottam fel. Engem vegzáltak a zaj miatt. A pár lakással arrébb (hasonlóan hangos) nagydarab tetovált szomszéd nyugodtan zajonghatott.

A megoldás:

Nézd meg mennyire tűnik veszélyesnek. Ha nem, akkor a házmesterrel ugassátok le. Ha igen, akkor joga van zajongani.

2015. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
sajnos egy teljes lakás felújítás nem 2 hét! Türelem, mert a tiedet is felkel majd ujitani!
2015. jún. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
és egész nap otthon ülsz?
2015. jún. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
44%
Ezek a zajos melók hamar 2-3 hét alatt lemennek. Amikor már a festő jön, a villanyszerelő, akkor már elviselhetőbb lesz. Talán a fürdőt meg a konyhát verik most szét vésőgéppel, esetleg új tokokat fúrnak fel. A burkoló is néha flexezni fog, de talán 2 hét alatt ő is eltűnik ha nem szarakodik sokat.
2015. jún. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
13%
Aludni nem nappal kell.
2015. jún. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Nem panelben lakunk, 3 szintes tégla. Mi a másodikon lakunk, és az elsőn van a felújítás, amihez egy bazinagy erkély tartozik, és mindent ott csinálnak, tehát egész nap az ablakunk alatt kalapálnak.

Kb 80 nm, és 28 millióért vették + több millióért átalakítják az egészet. Azt nem értem, hogy miért nem építtet valamit ennyi pénzből, vagy vesz egy zsír újat.

10 éve épült a ház, és az előző lakók is felújították, 2-3 évvel ezelőtt.

2015. jún. 20. 12:06
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan azt nem értem amiket itt az utolsó kommentben leírtál!
2015. jún. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!