Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Palatető felújítás után...

Palatető felújítás után hogyan tudnám érvényesíteni a garanciát?

Figyelt kérdés
1 hónap után a zsindely a palatetőről válik fel és az ereszcsatorna folyik. Kaptam 12 év garanciát a vállalkozótól de csak ígéri, hogy majd jön. Szerintem túl messze vagyok és nem akarja fizetni az üzemanyagot csak húzza az időt. Hol tudnák reklamálni egyáltalán melyik szerv foglalkozik az ilyen problémával? Egymillióba került a felújítás mit tegyek?

2015. jún. 22. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Küldj egy hivatalos felszólítást hátha megijed ,ha van számlád v.szerződésed esetleg a kamaránál is próbálkozhatsz .De én a helyedben egy szakértőt fogadnék mert ez elég fusinak hangzik mármint a kivitelezés.
2015. jún. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Küldj felszólítót. Sokat nem fogsz elérni. Ha ki is javítják jó sose lesz. A csatorna javítható normálisan, a tető nem!

Ha palára tették rá akkor ez nem zsindely, hanem bitumenes lemez.

Az alap technológiával van a baj, egy rossz állapotú palára (rossz felület, gyenge (gyengült) szerkezet) rátettek, egy "fedőréteget", ez kenjük be sárral megoldás.

2015. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a fogyasztóvédelemmel fenyegetőznék...
2015. jún. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A fogyasztóvédelemmel beszéltem semmit nem tudnak csinálni. Ez Magyarország. Bezzeg a bolti tolvajokkal tudnak mit csinálni de amikor egymillió forintról van szó akkor semmit. Marad a többéves polgári per. Tiszta szégyen.
2015. júl. 26. 11:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez tipikus olcsó húsnak híg a leve. Bekajáltad, hogy a több millióba kerülô héjazat csere helyett "bekenik" valamivel és az jó lesz.

A garancia valószínûleg a rárakott bitumenes lemezre vonatkozik, ami igaz is, az ki fogja bírni. Csak a pala nem!

Rossz az alap persze, hogy fel fog válni, az lenne a hír ha nem vállna fel.

2015. júl. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!