Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nem lesz túl sötét a szoba?

Nem lesz túl sötét a szoba?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy így nem lesz-e túl sötét a szoba?

A barna különböző árnyalatait, fehéret, babarózsaszínt és barnát használnék.

A szoba 4×5 méteres, a belmagasság 3 méter. Az egyik falat kakaóbarnára szeretném, s világosabb barnával festenék rá egy nagy fát, rá egy kalitkát(világosbarna) , madarakat(fehér), virágokat(babarózsaszín, fehér), és ezen a falon van egy hófehér radiátor. A többi 3 fal kb derék magasságig kakaóbarna lenne, felül pedig ugyanolyan világosbarna mint a fa, s köztük egy fehér díszléc. A plafon hófehér és piros padlószőnyeg van lenn. A szobában szinte minden piros, barna és fehér színű. Attól tartok túl sötét lesz. Szerintetek? (eddig csak fehér volt a szobám, meg arra festettem tetszés szerint, ezért aggódok ennyire)


2015. jún. 23. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem, inkább csícsász lesz !
2015. jún. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
csícsás
2015. jún. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Elég rémesen hangzik.
2015. jún. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a sok piros miatt nem jó...
2015. jún. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
piros meg rózsaszín nem nagyon illik össze.
2015. jún. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a barna/rózsaszín/fehér nekem tetszik, olyan retrós, de a piros sehogy sem illik a képbe.
2015. jún. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!