Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Egy szobás, kb 45 négyzetméter...

Egy szobás, kb 45 négyzetméteres albérlet esetén mennyi rezsit kell fizetni, télen, ill nyáron? Mindennel együtt. Két főre, összesen.

Figyelt kérdés
Nagyon köszi, még nincs ilyenben tapasztalatom!

2015. jún. 25. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
A rezsi az amit elfogyasztasz vizben, energiákban, szolgáltatásokban leginkább. Ezt mi honnan tudnánk a te setedre megmondani?
2015. jún. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pontosan ezért érdekelne, hogy más mennyit fizet, kinek mi a tapasztalata.. Szeretnék albérletbe költözni, viszont elképzelni sem tudom, hogy mennyit számoljak az alapárra. (Eddig kolis voltam...)
2015. jún. 25. 18:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Fűtéstől függ elsősorban.
2015. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Milyen épület? (panel,tégla,stb.)

Hol a lakás? (földszint,emelet,tetőtér,stb.)

Milyen a fűtés?

Milyen a szigetelés?


Sacc/kb. + hasraütés: 40-től csillagos ég.

2015. jún. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, végre egy értékelhető, összeget tartalmazó válasz! :D Még nincs konkrét, ezért nem írtam semmit az épületről. Mivel eddig koliban laktam, egyáltalán nem volt elképzelésem sem rezsiárról. De most már szeretnék kiköltözni :) Erre gyűjtök jó ideje.. :D Ami fix, hogy BP.

Nem vagyok pazarlós ember, de a számítógép napi 4 órát menne, az biztos. TV-t nem használok. A fűtés.. hát nekem olyan 18 fok az ideális, ha beteg vagyok, akkor 20, annál melegebb nem kell. Hűtő, mosógép, mikró, vízforraló, turmixgép, porszívó, kb ennyiben ki is merülne az elektromos eszközök sora.

2015. jún. 29. 12:20
 6/6 anonim válasza:
Mi nálunk ez kb. 50000 forint.
2015. dec. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!