Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mindenféle feleslegessé vált...

Mindenféle feleslegessé vált holmim eladására melyik a legjobb módszer?

Figyelt kérdés

Olyanokra gondolok, mint:


- állólámpa

- egy festmény

- farmerek, cipők

- szendvicssütő gép

- számítógép monitor

- bukósisak

- stb.


Eladási módszernek meg ilyenek jutottak szembe:


- vatera (1 ft-ért felteszem, licitáljanak rá)

- aprohirdetési oldalak (startapro, jofogas, topapro, 88, ilyenek)

- bérelni egy helyet egy bolhapiacon, és ott kínálni őket


Melyik módszerrel kapok értük többet, és melyikkel mennek el leggyorsabban (és legbiztosabban) a dolgok?



2015. júl. 25. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Most nyáron uborkaszezon van. Nyilván te is tudod, hogy a számodra felesleges dolgok feltehetően más számára sem jelentik az áhított újdonság varázsát, tehát sokat nem tudsz kiárulni belőlük.
2015. júl. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak ingyenes apróhirdető oldalakat használok, illetve Facebookon vannak adok-veszek csoportok országosan és megyénként, városonként, sőt pesti kerületenként is (ezeket nem használom, nincs Facebookom). Vaterát már jó ideje nem használom, mióta fizetős lett, egyre igénytelenebb, nagyon gusztustalanul lehúzza az eladókat és nulla szolgáltatást nyújt cserébe. Én inkább a Zsibvásárt ajánlom helyette aukciós oldalként, bár én ott is fix áron hirdetek mindent. Teljesen ingyenes, de maga a rendszer pont ugyanolyan, mint a Vatera, csak átláthatóbb. Változó, hogy mennyi idő alatt adod el, nekem volt olyan cuccom, amit 1 hét alatt elvittek, de olyan is, ami 2-3 éve fent van és még mindig eladó. Mivel az összes említett oldal ingyenes, ezzel nem vesztesz semmit, pár havonta 2 kattintással meg kell újítani a lejárt hirdetéseket, ennyi, előbb-utóbb valaki megveszi, amit hirdetsz.

Illetve hallottam olyan boltokról, ahol kibérelhetsz egy polcot, oda szépen kirakod árcímkével, amid van, és a boltos eladja a cuccaidat. Te x naponta bemész érdeklődni, hogy van-e valami bevételed, és ennyi. A boltok nevét nem tudom, de hátha jön valaki okosabb, aki meg tudja mondani.

2015. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok városban vannak hétvégén bolhapiacok. Azt is megpróbálhatnád. Nagy bevételre ne számíts, én is próbálkoztam egy darabig, végül az éves lomtalanításkor kirakom szépen, a lomisok megoldják a problémát.
2015. júl. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

kiállni vele a piacra, akinek valami megtetszik már viheti is haza nem kell futárral szórakozni,


vagy kényelmesebb udvar vásárt csinálni és akkor hozzátok mennek mondjuk hétvégén délután, csak akkor előtte ismerősök közt, vagy helyi újságban meg kell hirdetni

2015. júl. 26. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!