Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hatalmas viharvolt a hétvégén...

Hatalmas viharvolt a hétvégén sok áramszünettel és a laptopom tönkrement nem kapcsol be azóta. Hogy legyen?

Figyelt kérdés
elvittem szerelőhöz aki megállapította hogy valami lett az alaplappal meg még valamivel. Erről papírt is kaptam. Ezt ha be adom a biztosítómhoz ugyan úgy meg kapom a pénzt? meg ugye nem veszik el tőlem mert a laptopot nagymamámtól kaptam és félek hogy nem kapom vissza :/
2015. júl. 28. 12:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha villámcsapás miatti túlfeszültség miatt ment tönkre a laptopod, akkor az lehet biztosítási esemény. Az eszköz jelenlegi értékét fogják megtéríteni, nem az újkorit, hacsak nem egy éven belül vásároltad.


Az elveszett adatokra nem vonatkozik a legtöbb biztosítás, valószínű a tiéd sem.


Ha javítható, akkor a javítási számlát térítik.

2015. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
persze ha rábólintanak, hogy a kár valóban a vihar miatt volt. amennyiben úgy írta rá a szerelő, hogy nagyobb feszültségingadozás miatt...., akkor talán. ha csak annyit, hogy tönkrement, az bármitől lehet.
2015. júl. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!