Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » SOS! A fekete gurulós székemme...

SOS! A fekete gurulós székemmel meghúztam a padlizsán lila falat 5-6 csíkban. Hogy tudnám eltüntetni?

Figyelt kérdés

Valószínűleg kinyírnak, ha nem sikerül. A radírral próbálkoztam. Halványabb de inkább olyan maszatos folt lett belőle.

Az átfestés sem opció.

Kérlek, működő normális tanácsokkal lássatok el!



2015. aug. 8. 22:32
 1/6 anonim válasza:

XDDD Bocs, de most jót röhögtem.

Szóval. Átfestés nem opció. Miért? Nincs otthon egy kis tempera? Valahogy csak ki tudsz keverni egy olyan színt!

Vizes szivaccsal is próbáld meg. Nem tudom, hogy sikerül-e de ez jutott eszembe.

2015. aug. 8. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Mert úgy még jobban foltos lesz. És nem hiszem hogy kikeverhető ez az árnyalat :((

Beismerem, hogy ez -KÜLSŐ SZEMLÉLŐKÉNT- nagyon vicces, de egyben halálosan komoly is :((

2015. aug. 8. 23:28
 3/6 anonim válasza:
Hát más ötletem viszont nincs...és bocsi a röhögésért csak mikor elképzelem hogy végigszánkózol a falon...
2015. aug. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Semmi gond :DD Ha nem velem történne, akkor valószínűleg én is ezt tenném :DD
2015. aug. 9. 00:52
 5/6 anonim ***** válasza:
dobj fel egy oda illő fali matricát, jól is néz ki fed is.
2015. aug. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
tegyél oda egy képet, vagy valamit a falra, ha olyan magasságban van, szóval valamit ami fedi
2015. aug. 15. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!