Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Nektek mit jelent az otthon...

Nektek mit jelent az otthon fogalma?

Figyelt kérdés

Nekem az otthon a világ leg jobb helye .ott vagyok az aki vagyok .mindenki jól ismer . mindent ismerek az utolsó fűszálat is .ismerem az egész környéket .az embereket .

egy idegen helyen nem érzem jól magam és nincs is meg az a biztonság érzete az embernek .nincs az a pénz amiért mindezt feladnám . inkább legyek kicsit csoróbb mint egy robot lélek nélkül .


2015. aug. 21. 09:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem az az otthonom ahol velem van a kislànyom és férjem,ahol boldognak érezzük magunkat.Ha az Északi-sarkon lennénk boldogok,akkor az lenne az otthonunk.Mindegy,a lényeg,hogy együtt legyünk,semmi ne szakítson szét minket.:)
2015. aug. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mikor a szülői háztól elköltöztem, rájöttem hogy az igazi otthon az teljes megélhetést is ad, ahol a kertben meg lehet termelni mindent. Plusz a villanyt nem számítva rezsimentes is az igazi otthon. Mert ha nem az, akkor az már nem otthon hanem mások profitforrása, és idegeneknek van beleszólási joga. Fontos hogy minimum 50 méteres távolságra legyen minden szomszéd ház. Csend legyen, tiszta levegő és az emberek élete ne a rohanásról szóljon. A falu széli szülői ház ilyen, és mások szerint sem helyettesíthető még rózsadombi villával sem.
2015. aug. 21. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Békés, nyugodt életet, nekem és családom számára!Egészségben!
2015. aug. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha embert leginkább csak akkor látok mikor dolgozom vagy vásárolok. Szomszéd nincs remélem nem is lesz. A kert tele szőlővel gyümölcsel kerti tavam is van halakkal. Csend és béke nyugalom van a házam környékén. Ha mindez megvan rendben van akkor ez jelenti nekem az igazi otthont.
2015. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4-es menj remetének.:)
2015. aug. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem vagyok remete sok fele járok de ha itthon vagyok a nyugalmat szeretem nem azt ha fél óránként meg jelenik valaki okkal ok nélkül. Ha ez remeteség akkor az vagyok és kész.
2015. aug. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Bagos
2015. aug. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Az otthonom az a hely, ahová senki más nem jöhet be rajtam kívül. Soha.
2015. aug. 23. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!