Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ha elszöknétek otthonról és...

Ha elszöknétek otthonról és teljesen saját életet akarnátok kezdeni, akkor mennyi pénzt vinnétek magatokkal?

Figyelt kérdés
Most azt ne számoljátok bele, hogy mondjuk nem lenne annyi pénzetek, amennyi kéne.

2015. szept. 8. 20:38
 1/8 anonim válasza:
Teljesen új élethez? Hát ahhoz kell kaja, lakhatás, ruha stb... Fél millió kb. Hogy mig nem találok munkát, legyen mit ennem, legyen hol laknom. Miért kérdezed?
2015. szept. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%
Nem pénzt vinnék. Albérletet keresnék és munkát. Nem szöknék, tervezném a költözést és kivitelezném. A szökésnek semmi értelme. Normális ember nem szökik meg a valóság elől, mert tudja, hogy utoléri.
2015. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány gyerekem van. Nekem 2 van, szóval rájuk is gondolnék. Szereznék előre munkát, lakást (gondolom albérlet 3 havi kaucióval, mondjuk 2 szobás az már legkevesebb félmillió a rezsivel). Aztán valamit enni is kellene, kell hogy legyen kis tartalék, azt add hozzá.

Mivel ez a gyerekvállalás kategória és nekem nem opció nélkülük bárhová elmenni...ez evidens. Különben nem értem a kérdést, ha másra gondolsz. Gyerekkel a vakvilágba csak akkor indulnék el tervezés nélkül, ha az életünk függ tőle.

2015. szept. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a váladzokat, amúgy csak azért kérdeztem mert kiváncsi voltam :) egyébként úgy gonfoltam, ahogy az utolsó írta, hogy az életetek múlna az "új élet"-en
2015. szept. 8. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha az életed függ tőle és gyerek is van, akkor mindent, ami mozdítható és elbírsz, vidd, majd eladod. Pénzt is annyit, amennyit csak szerezni tudsz. Egy szobás albérlet is elég, akkor is, ha tömegben mentek, mert az életmentéskor nem az a cél, hogy mindenkinek saját szobája legyen. Egyedül vedd ki a lakást előre, és akkor csomagolj és indulj, amikor biztos nem kaphatnak rajta. Ne felejtsd el, hogy rokonoknak, barátoknak egy szót sem arról, hol is vagy, és ha eddig dolgoztál valahol, érdemes másik munkahelyet keresni (ha megoldható, azt is előbb válts, mielőtt mész, ha nem, akkor utólag).
2015. szept. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó, teljesen egyet értünk! :)
2015. szept. 8. 21:29
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, hol a többi anyuka? :) ti mit tennétek, ha muszáj lenne költözni?
2015. szept. 9. 22:31
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha elszöknék otthonról, és új életet kezdenék, akkor természetesen magammal vinném az összes pénzem.
2015. szept. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!