Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Őszi/téli szünetre hol tudnám...

Őszi/téli szünetre hol tudnám meghúzni magamat?

Figyelt kérdés

Kis háttérinfó:több mint egy éve el lettem küldve hazulról azzal a felszólítással hogy vissza ne jöjjek.Szerencsére anyai nagymamám aki egyedül élt akkor már be tudott fogadni engem magához,és körülbelül egy évet el is töltöttem nála.Az idei évet már kollégiumban kezdtem,helyzetemre hivatkozva.Csak hogy nagymamám múlt héten elhalálozott.Így nem csak az egyetlen valamit is jelentő rokonom halt meg,hanem még az egyetlen hekly is elveszett ahol lakhatnék hosszabb szünetekben.


Most például semmi ötletem nincs arra hogy hol legyek mondjuk Okt.23-a és Nov 2-a között,vagy a méghosszabb téli szünet alatt (Dec.19-étől,Jan-3-ái).

Ismerősöknél tzalán eltölthetek 4-5 napot,de kellene valami B terv is hogy hol legyek.


Gondoltam arra is hogy beszegődnék ezekre az időszakokra valakihez aki árúsítja z egyik üres szobáját,de az a baj hogy nem tudok 20 000 forintot csak szállásra kiadni amihez még pluszban jönne a szintén 10-20 000 rezsi,és még nem is ettem...


Bármilyen ötlet,tanács jöhet.


18/F



2015. okt. 5. 18:21
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Hát ez elég szomorú történet. Szerintem benn lehet maradni a kollégiumban szünetekben. Ha alapból nem, akkor kérvényezd a vezetőségnél.
2015. okt. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
58%

Próbálj meg a koliban maradni.

Nagyon mást nem tudok javasolni.

2015. okt. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovpet ***** válasza:
56%

"több mint egy éve el lettem küldve hazulról"


"18/F"


Már akkor fel kellett volna venned a gyámüggyel a kapcsolatot, mert ilyet nem lehet tenni egy 18 év alattival.


Most tényleg csak a kolesz a megoldás, mellette a munka és tartalékképzés. A tartalékból át tudod vészelni az ilyen időszakokat.

Ha amúgy nem is lehet maradni, szociális alapon tudsz valamit tenni valahogy, beszélj a sulival, ők tudnak majd mondani valamit. Ha mást nem, akkor segítenek, hogy az önkormányzat melyik osztályához fordulhatsz.

2015. okt. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!