Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Tele van a lakás ilyen légy...

Tele van a lakás ilyen légy szerű apró bogarakkal?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsik 1-3mm-es nagyságúak.Már tényleg a t*köm kivan velünk,ha napi 8darabot nem csapok le egyet sem.

[link]



2015. dec. 2. 23:17
 1/6 anonim válasza:
Szia,Elég érdekes hogy decemberben vannak meg bogarak a házban,Legyek lehetnek csak még nem fejlődtek ki,A forrását keresd meg,Száraz szűk helyekre mennek,Esetleg konyha!?
2015. dec. 2. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom!A fürdő szobában találtam már a sarokban rovar tetemeket a konyhában nem keresgéltem még.
2015. dec. 2. 23:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél raid légyírtót vagy ilyesmit befújod a lakást Mielőtt elmész otthonról, mire visszaérsz remélhetőleg csak a hullákat kell eltakarítani ha megtalálod :) vagy légypapír.
2015. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lárvákat keress először. Azokat az éléskamrában találsz legkönnyebben.


Nálunk már voltak a dióban, a rizsben. A bontott konzerv állateledelt imádják.


De télen tényleg nem gyakoriak

2015. dec. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor még simán szoktak lenni muslicák. Így döglötten nem tudom megállapítani, hogy ez az-e, de valószínű.

Keress gyümölcsöt a lakásban, amiben szaporodni tudnak, vagy ami bevonzza őket kintről.


(Úgy mellékesen: bogár az, aminek kemény szárnyfedője van, mint pl. a katicának.)

2015. dec. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami résekbe el spályzolták magukat, télire, de a meleg idő miatt felébredtek, és a lakás fele van kijáratuk. vegyél ragacsos légypapírt, remélhetőleg összeszedi őket
2015. dec. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!