Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan szabadulhatnék meg a...

Hogyan szabadulhatnék meg a házi zugpókoktól?

Figyelt kérdés
nagyon elegem van belőle hogy szinte minden hónapban kell fognom egy nagy fekete pókot a számítógépasztalon vagy a falon, hogy tudnék ezektől a "lakótársaktól% megszanadulni?
2008. szept. 14. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
41%

Jobb szereted a legyeket, szúnyogokat, muslicákat, böglyöket?

Azok még szúrnak is, meg betegséget terjesztenek...

2008. szept. 14. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
36%
Ja,ezek a pókocskák a legyekkel,szúnyogokkal táplálkoznak,szóval nem annyira érdemes.Szerintem ha nagyon akarod,akkor se használj vegyszert,egyszerűen fogj egy porolót,és szedd le,majd tedd ki az udvarba.
2008. szept. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%

Oké, hogy nagyon hasznosak,de szerintem aki írtózik a pókoktól,főleg ezektől a nagy feketéktől,nem szimpla kaszáspóktól,az könnyebben elvisel egy legyet vagy szúnyogot.

Én azt csináltam, hogy mindenhol jól kiporszívóztam,ágy alatt is, és körbefújtam az ablakkeretet ilyen pókok elleni írtóval. Most kb egy hete nem láttam szobámban ilyen pókot

2008. szept. 14. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm
2008. szept. 14. 19:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Pókot és pókhálót én is mindig porszívóval szedek össze,mert félek a pókcsípéstől.Amúgy,ha valahol nagyon sokan vannak,tényleg zavaró tud ám lenni,hiába takarítja el az ember őket,már másnap van helyettük kettő.
2010. dec. 26. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!