Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti csukott vagy nyitott...

Ti csukott vagy nyitott szobaajtóval alszotok?

Figyelt kérdés

#alvás #hálószoba #ajtó #nyitott ajtó
2015. dec. 16. 17:17
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Csukott, még kulcsra is zárom.
2015. dec. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nyitott, de teljesen behajtva.
2015. dec. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Csukott.
2015. dec. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
Nyitott. Kifejezetten felhívom azok figyelmét, akik légzáró ablakokkal felszerelt szobában alszanak, hogy csukott ajtónál néhány óra múlva jelentősen csökken a levegő oxigén tartalma, onnan kezdve oxigénhiányos környezetben alszik. Nem egészséges!
2015. dec. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
89%
Nyitottal hogy kimenjen a fingszag.
2015. dec. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Csukott, vagy kimegy a macska. Én meg nem tudok nélküle aludni.
2015. dec. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyitott, 2 okból.


1. Remekül záró, 3 réteges passzívházszintű ablak (jó, van egy gyengébb tetőablakom is, de levegőt az sem enged be).

Nem nagyon kicsi a szobám, de kicsi a belmagasság, vannak ferde falak és az ember sok levegőt használ. 4-kor szoktam utoljára szellőztetni, lefekvéskor már eleve nem friss a levegő (ha eszembe jut, szellőztetek akkor is, de ez ritka), főleg, hogy addig zárt az ajtóm, amíg nem fekszem le (az 5-kor kelő párom és a zeném közt legalább 2 ajtó legyen már, nem valami jó hangszigetelők).

Jó lenne egy kütyü, ami a levegő frissességét méri, nem tudom, hol lehet kapni, pedig van olyan.


2. Nincs fűtés, ha alszom. Jelenleg egy 800/1200 wattos hősugárzóm van, nagyon szeretem, de 800 watt nagyon sok a szobámnak, csak röviden mehet. Ilyen napi 2-3 órában használom, a többi hőt (rajtam és a számítógépen kívül) az alsó szintről felszálló meleg levegő adja (vagy ami áthatol a födémen, de az nem lehet sok).


A párom csukott ajtóval alszik, mivel én sokkal később fekszem, mint ő és a hangfalaimból árad a zene. Én szoktam kitárni az ajtaját, amikor lefekszem.

2015. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Csukott. Engem kifejezetten zavar a nyitott ajtó, nem is tudok úgy elaludni.
2015. dec. 17. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim válasza:
100%
Csukott,és kulcsra zárt.Csak így biztonságos.Másképpen el sem tudnék aludni.
2015. dec. 17. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyedül élek, úghogy elvileg tök mindegy lenne, de kb. 10 centira nyitva van, hogy a cica ki tudjon menni a wc-re vagy kalandozni a lakásban, viszont teljesen nem hagyhatom nyitva, mert a hűtőszekrény a hálóval szemben van és zavar a zörgése éjjel.
2015. dec. 17. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!