Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen Szentendrén élni?

Milyen Szentendrén élni?

Figyelt kérdés
Lehet hogy odaköltözünk (megyeszékhelyről) és érdeklődnék hogy milyen ott élni. Sokszor voltam már és nagyon szép város. Milyen ott az élet? Vannak önkormányzati lakások? Milyenek ott a középiskolák?
2016. febr. 29. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi szeptember elején költöztünk Szentendrére, Budapest III. kerületből.


Nagyon szeretem, szuper itt lakni. Mondjuk számít az is, hogy hova kell dolgozni járni. A közlekedés HÉV-vel nagyon jó.


Mi a belváros szélén lakunk. Nagyon sok program van, lehet a környéken kirándulni, de nagyon hamar be lehet érni Budapestre is ha más típusú szórakozásra vágysz.


Középiskolákról nem tudok nyilatkozni, a mi gyerekeink decemberben születtek. Viszont ősszel mikor még dolgoztam sok középiskolás korú gyereket láttam Szentendrére érkezni reggel, de Budapest felé is sokan mentek iskolába.


Önkormányzati lakásokról sincs információm.

2016. márc. 1. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
0%
Szentendre lepukkadt igenytelen az ott lakok egy resze amiatt van ott mert a varosban nem tudnak maguknak azt az eletkorulmenyt megengedni melyet ott megtehetnek pl kertes haz. A belvarosban romos vakolatlan hazak vannak az egesz macskakovel van kirakva se babakocsival se kerekesszekkel nem hasznalhato. Az ettermek is a turistakra alltak ra igy nagyreszukben nem cel hogy visszaterj ennek megfeleloen sz*rt adnak es a lohaszto latvany mellett eleg unalmas is.
2016. jún. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
59%
Ha turistaként jössz Szentendrére, akkor jó, de egyébként elég hamar meg lehet unni. Szórakozási lehetőség nem nagyon van, kivéve ha megelégszel azzal, hogy valamelyik kocsmába beülsz sörözni. A HÉV-végállomás és környéke a leglepukkantabb, sok a csöves és mostanság megjelentek a kéregetők és az orgazdák is, akik a lopott és hamis parfümöket és napszemüvegeket terítik a környéken. Én már lassan harminc éve lakom itt, de úgy vagyok vele, hogy szívesen elköltöznék egy másik városba.
2016. júl. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!