Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Szentendrén lakunk, de anyukám...

Szentendrén lakunk, de anyukám Rózsadombon akar házat venni. Azt mondta hogy kb.3 hónap múlva már költözni akar. Mi a véleményetek arról a környékről?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában,anyagilag elég jól eleresztett emberek laknak a Rózsadombon....
2016. febr. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
31%
Én nem mennék oda tele gazdag bunkókkal. Én már 3 éve elköltöztem onnan. Nem bírtam tovább. Most Miskolcon lakom az Avason sokkal jobb. Gyertek ide.
2016. febr. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hat mi is eleg jol elunk,de ezt nem dicsekveskepp mondom. Nem vagyunk elszallva. Apukam orvos,anyum ugyved. Es ott nagyon sznobok az emberek? Ertelmesen eselytelen hogy elbeszelgethessunk veluk?
2016. febr. 6. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:
23%
Ha te szomszédokkal akarsz elbeszélgetni, akkor ne költözz városba.
2016. febr. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mindig is városban éltünk,és mindig is elbeszelgettek velünk a környezetünkben lakók. Ha meglátom őket csak menjek el simán mellettük?! Gondolom vannak ott korosztályom beliek is,velük szeretnék barátkozni,ha nem gond.
2016. febr. 6. 21:04
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
BP-n köszönsz a szomszédnak, de nem állsz le vele csevegni.
2016. febr. 7. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a rózsadombon nőttem fel. Szerettem ott lakni gyerekként, de így felnőtt fejjel jobban érzem magam a pesti oldalon.


Valóban sok a fura ember arrafelé sajnos. :-(


Egyébként a környék nem rossz, és most már az ellátottsága is okés, nem úgy mint régen.

2016. febr. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Én csak a saját korosztályommal gondoltam hogy elbeszelgetek,nyílván nem a felnőtekkel:) Kicsit izgulok,mert én is azt hallottam hogy ott bunkók az emberek. Pedig Szentendre és drága környék,ott még is nagy átlagban kedvesek az emberek.
2016. febr. 7. 14:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!