Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hogyan szereztétek a takarítót...

Hogyan szereztétek a takarítótokat?

Figyelt kérdés

Vállalatot hívtatok, vagy ismerőstől, vagy hirdettetek?

Hogyan döntöttétek el, hogy jó lesz, jöhet.?

Szimpátia, vagy majd meglátjuk?



2016. ápr. 16. 15:49
 1/3 anonim válasza:
0%
Te nem tudsz takarítarítani? Nem kötekekedni szeretnék de valami hangárról van szó?
2016. ápr. 16. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem, csak jobb, ha mindenki azt csinál, amit szeret, és amit jól csinál.


Meg aztán jó lenne szép tiszta lakásra hazamenni. Ezért inkább becserélném amit a takarítás ideje alatt keresek máshol-mással, egy tiszta lakásra.

Nem is tudom, de jobb lenne. Végülis mindegy, de mindenki jobban érezné magát. Van, aki szeret takarítani. Egy csomó dolgot meg tudok csinálni, mégis másra hagyom, mert könnyebben, jobban, és szívesen csinálja.

Tudnám a gyereket is zongorázni tanítani, el is kezdtem, de nem vagyok elég lelkes, még ha türelmes is vagyok. Pedig az még időmegtakarítás is lenne, mert itthon lenne.

Vagy régebben a kutyát is meg tudtam nyírni nyárra, hogy ne legyen melege, jól is nézett ki, de féltem, hogy bemozdul, nehogy megbökjem.


Egy csomó dolgot meg tud az ember csinálni, de van, amit inkább elodáz, nem szereti sehogysem.


A másik, hogy sokszor takarítás közben elkezdek mélyebben nekiállni, és sokkal több időt töltök vele, mint kellene, mint terveztem. Lepakolom a könyveket, átrendezem, ilyesmi.

Valaki más nem terelődne el olyan könnyen, hogy mit kell csinálni.


Viszont ez elég személyes dolog, azért kérdem.

2016. ápr. 16. 17:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Kipróbálás útján, vagy ha van ismerősöd, akkor tőle kérd el a telefonszámát.
2016. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!