Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Valaki megtenné h leirja...

Valaki megtenné h leirja lépésrol lépésre hogyan legyrn egy lepusztult kertes hazam h költözhessünk az önkormányzatiból? 1 gyerek van

Figyelt kérdés

Ha papir kell bejelentett munkárol akár napi 8 oras netto 200 ezreses is tudok mutatni. Fél éves munkaviszonyrol is van tudok eb igazolast kapni.

Felénk egy lepusztult ház 5-6 milla "csak".


Kéne egy haditerv.

Mennyi legyen a fundában ahhoz hogy csokkal es funda kölcsönnel, lehetőleg banki hitel nélkül lehessen házam a lehető legalacsonyabb törlesztővel.

Egyedülállo vagyok és amatőr ilyen témában de itt már megfulladok és káros a gyereknek is egy szoba konyhásban felnőni.


2016. ápr. 30. 17:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyedülállóként nagyon nehéz. Menj be a bankba, érdeklődj a csok feltételeiről, a fundamentáról, ott fognak tudni valamilyen konstrukciót ajánlani.
2016. ápr. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Már voltam, a felét se értem.

Annyi volt csak vilagos hogy a csok önerőnek számit es eb tol kell igazolas fél eves munkaviszonyrol meg egy haz amit felmutatok hogy megvettem(kezemben az afasvetelu)!es utana hitelez a bank. En ezt nem ertem!

2016. ápr. 30. 17:58
 3/18 anonim ***** válasza:

Senki nem tud itt jobb tanácsot/véleményt adni, mint a bank.

Mindenesetre nem csak az a lényeg, hogy papíron milyen keresetet tudsz kimutatni, hanem el kell gondolkodnod, hogy a törlesztőt tudod-e hosszú távon biztosan fizetni!

2016. ápr. 30. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Szoval a bank adásveteli szerzodest kér egy házrol hogy elinditsa a hitelezest.

At adasveteli nem azt jelenti hogy mar kifizettem egy hazat???

2016. ápr. 30. 18:00
 5/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
Az adásvételibe beleírjátok, hogy csokból és hitelből fizeted, és mindenki boldog (remélhetőleg az eladó is). Enélkül a bank semmit nem csinál.
2016. ápr. 30. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

200 nettód van adókedvezménnyel együtt? Plusz csp?

Gyűjts egy kis önerőt, pl fundamentával.

2016. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
De milyen hitelből ha addig el se inditják a kalkulaciot sem?irjak falsh adatokat egy szerződesbe? Nem kell igazolni?
2016. ápr. 30. 18:07
 9/18 A kérdező kommentje:
Szivak első lépés az az, hogy igaz azt se tudom mennyi pénzt honnan kapok de egy eladocal kössek adasvetelit? Szoval nézzek ki egy házat joforman a semmire?
2016. ápr. 30. 18:10
 10/18 A kérdező kommentje:
*szoval eladoval
2016. ápr. 30. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!