Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől van az, hogy ha áll a...

Mitől van az, hogy ha áll a gyerekek fürdővize miután megfürödtek nyálkás lesz és büdösödik?

Figyelt kérdés
Nem mindig szoktuk leengedni azonnal s előfordul,hogy másnap engedem le. A kosz nyálkaszerűen megáll benne, és amikor leengedem a kád alja nyálkás marad. Olyan mintha algásodna a víz.
2008. szept. 24. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
98%
Ne hagyd másnapig. Elszaporodnak a baktériumok, és veszélyes lesz a következő fürdésnél. Lehetőség szerint mindig száradjon ki két fürdés között.
2008. szept. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

ahogy elköttem írták.

és lehet a sampon, fürdetök ilyen nyálkásak. az marad.

de enged le, nem nagy dolgo azt a dugót kihuzni.

2008. szept. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Régi népi babona, hogy a fürdővízzel kiöntik a gyerek álmát is! Ezért sok helyen nem öntik ki a fürdővizet, csak másnap reggel! Mindenkinek joga van bogarasnak lenni!
2008. szept. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem vagyok bogaras. Csak egyszerűen este már olyan fáradt vagyok,hogy 3 fiú után egyszerűen az ágyba dőlök és nem mindig ellenőrzöm,hogy kihúzták-e a dugót. Csak reggel veszem észre mikor bemegyek a fürdőbe mosakodni.


Ellentétben sokakkal nekem nincs segítségem és a férjem jó esetben est 8kor ér haza.

2008. szept. 24. 16:01
 5/10 anonim válasza:
86%
mert megmosakodott. ami azt jelenti hogy a piszok ami agyereken volt az a vizbe került.
2008. szept. 24. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
17%

1. Érdemes legalább hetente egyszer új vizet engedni, nem egészséges hogy 5 -6 napnál tovább fürdenek egy vízben.

2. szerintem megpróbálhatnád a gyerekeknek elmagyarázni hogy fürdés után húzzák ki a dugót, ezt csak fel tudják fogni, én kiírnám nagy narancssárga cetlire, vagy rajzolnám ha nem tudnak olvasni.

3. rászoktatnám a zuhanyzásra mivel sokkal kevesebb energia, sokkal környezet barátabb...

Tudod-e hogy mekkora környezetterhelést jelent egy kád ivóvíz elkészítése? Sajnos mindenki pancsol, pazarol össze vissza de senki nem képes felfogni hogy ha nem muszáj ne terheljük a környezetet. Nem kell folyni a víznek fogmosás közben, nem kell kádban fürödni mindig...

Stb picit oda kéne figyelni hogy vigyázzunk már arra amit a természettől használatra kaptunk és nem tönkretevésre...

2008. szept. 29. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
74%
Nem hiszem, hogy egy 3 gyerekes anyuka olyan igénytelen lenne, hogy 5-6 napig egy vízben fürdetné a gyerekeit! Mégis hogyan? Csak kiváncsi volt vmire, ami érdekli!Szerintem 3 gyereket lezuhanyozni nem kerül kevesebbe, mintha kádban fürdenének! Nekem is van kettő, hasonló cipőben járok a kérdés feltevőjével, értem a kérdését!:-)
2008. szept. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

3 akkora fiúnál akik már felügyelet nélkül fürdenek nem egészséges, hogy ugyanabban a vízbem egyszerre, vagy egymás után fürdenek. Az a mosószeres koszos nyálka ugyanúgy rajtuk marad fürdés után, ha nem zuhanyoznak le. Ezért is sokkal egyszerűbb, és kevesebb költség a higiénikusabb gyors zuhanyzás.

Át kellene őket szoktatni minél hamarabb erre.

2008. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Ad egy nem fogom a 7 hónapos 5 -6 napos vízben fürdetni. Fürödjön az benne aki kitalálta. Ja és ő még előfordul,hogy bele pisil. Pont az az élvezet és a spórolás, hogy végre együtt tudnak fürdeni.


Ad kettő nem tudnak felügyelt nélkül fürdeni és a kád tiszta!! Csak néha fordul elő,hogy másnap reggel engedem le. De nem vagyok hülye utána kifertőtlenítem.

2008. szept. 29. 21:23
 10/10 anonim ***** válasza:
62%
de jó lenne néha a kérdezőt meg a kommentjét értékelni!!
2008. szept. 30. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!