Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Elment az áram, a biztosítékot...

Elment az áram, a biztosítékot nem verte le, és az olvadóbiztosítékok is rendben vannak. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Elment az áram, kimentem megnézni, hogy nem olvadt-e le a biztosíték. Láttam, hogy nem verte le semmi a biztosítékot, fel volt kapcsolva, de a biztonság kedvéért ellenőriztem, hogy nem olvadtak-e le... viszont mind épségben van, az áramfogyasztást számláló kütyü pedig egyáltalán nem mozog. (Persze, mivel nincs áram az egész lakásban.) A lakótársamé a lakás, és úgy tűnik, nem zaklatta fel az áramkimaradás (ami még mindig nem jött vissza), de szerintem elég nagy probléma, mert addig nem megy a hűtő, nem lehet mosni, nem lehet tölteni a telefont, nincs net... Szóval S.O.S. az ügy.

Ui.: nincs pénzem szakembert hívni, és szerintem nem is az én feladatom lenne.



2016. máj. 9. 09:51
 1/5 anonim ***** válasza:
az kicsit gáz ha egyből olvadt biztosíték jut az eszedbe.... amúgy vagy becsöngetsz a szomszédba,hogy ott van vagy nincs áram vagy felhívod a szolgáltatót és ők is megmondják ha épp valami esemény volt és azért nincs.
2016. máj. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Máshol nincs kimaradás, csak nálunk. Azért jutott eszembe az olvadóbiztosíték, mert már párszor előfordult ez a probléma, hogy az egyiket cserélni kellett. Valószínű lokális a probléma, ha az egész panelben minden oké, csak nálunk nem.
2016. máj. 9. 09:58
 3/5 acelsziv ***** válasza:
Milyen vezetékek vannak? Mert lehet, hogy az égett el.
2016. máj. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vedd ki a biztosítékot és nézd meg hogy a szál ami benne van ép e, mert van olyan hogy ránézésre rendben van de ha kiveszed és meghúzod azt a kis szálat ami keresztül megy rajta akkor az kicsúszik mert elvan olvadva.
2016. máj. 9. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Köszönöm a segítséget! Kiderült szolgáltatói hibáról van szó!
2022. jan. 8. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!