Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Hatalmas durranást hallottunk,...

Hatalmas durranást hallottunk, aminek nem találjuk a forrását. Ötlet?

Figyelt kérdés

Tele van lufival a lakás születésnap miatt, héliumos és levegős is. Elsőre arra gondoltunk, hogy az egyik kipukkadt. Végignéztük, szám szerint megvan mind, áttúrtuk a lakást, elszakadt lufimaradványt nem találtunk.

Szerencsére a gyerek nem ébredt fel.


Akár lövés is lehetett, bár nem lövöldözős környéken élünk. A rövid és kissé ijesztő hang miatt a hang irányát nem tudtuk pontosan bemérni, ráadásul nyitva az ablak is. A nappalira tippelünk, de kintről is jöhetett.


Bármilyen ötlet, hogy mi okozhatta ezt a zajt?

Nekem már olyan rémképek is megfordultak a fejembe, hogy statikailag esetleg rejtett hibás a ház és valami elreccsent a födémben/falban, annak volt ilyen hangja.


A gyerekhez nem merünk bemenni, hátha felébred, illetve feltételezzük, hogy ha tőle jött volna, megijed, felébred, sír. De teljes csendben alszik.


2016. máj. 15. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

petárda is lehetett kint, amúgy időnként a szekrények is reccsennek elég hangosan, meg a lambéria, meg bármi ami fából van a hőtágulástól, főleg ha nyitva van az ablak


nálunk főleg utóbbi miatt vannak rendszeresen elég hangos zörejek, pattanások (télen ha bekapcsol a fűtés pl rendszeresen ez megy, nyáron meg este, mikor hűl ki a lakás)



ja, és villanykörte is durran ha kiég


nem kell mindenen beparázni

2016. máj. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy dühös szellem is lehet. Én megnézném a gyereket lehet a fogtündér volt
2016. máj. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy madár nekirepült az ablaknak.
2016. máj. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy defektes kocsi az utcán.
2016. máj. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy én voltam.
2016. máj. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!