Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Gázóra, plomba probléma,...

Gázóra, plomba probléma, megbüntetnek?

Figyelt kérdés
Meghalt az anyám és a gázszolgáltatónál átírattam a nevemre a számlát. Ez azzal járt, hogy kijött valaki, hogy lefényképezze a gázórát. Kiderült, hogy a festéskor mindkét plombát lefestették, pont ahol a számsor van.A falhoz nagyon közel van a plomba, szinte a falhoz szorul. Ez a gázóra a verandán van, ahol 50 fok is tud lenni nyáron. A plomba két félkör íves műanyagból áll, és a melegtől szétnyílt a plomba. Most az ellenőr körbeforgatta a plombát és teljesen szétnyilt.Rászóltam, hogy a másikat ne forgassa már meg, mert az is szétmegy. 10 éves kb. a gázóra, és azt mondta ilyen órát még soha se látott. A jegyzőkönyvben felírta, hogy sérült a plomba. Azt mondta, ki fognak jönni és megvizsgálják az ellenőrök. szerintetek megbüntetnek?

2016. máj. 27. 12:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha tigázos vagy,biztosan! Az egy ilyen banda,az embereik ebből élnek,ezeket még rugdosni sem veszik fel Pestre ellenőrnek.
2016. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Remélem előtte te is készítettél fényképet az óráról, amin látszik az óraállás és a plomba piszkálgatás előtti állapota. Azért ez durva, hogy az ellenőr cseszi szét.
2016. máj. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen, csináltam fotót!
2016. máj. 29. 12:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!