Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Villanyóra doboz belülről...

Villanyóra doboz belülről párásodik/vizesedik lehet belőle baj?

Figyelt kérdés
Nemrég lett felrakva, új szekrény, azt hiszem "csatári" a márkája. Csak két helyen lett kifúrva a csöveknek, de oda is raktak tömszelencét, gumitömítéssel ellátva, jól meg is van húzva, akkor mégis hogyan kerül bele annyi nedvesség?

2016. jún. 1. 12:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Gondolom telibe kapja a reggeli napot, aztán kicsapódik a belül lèvő pára. Talán egy idő után abbamarad. Törölgesd ki, esetleg hűvősbe rakd vissza, vagy èpp ha átmelegedett?- egyik csak jó lesz. Nem fog nagy gondot okozni
2016. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 dejko válasza:
Tegyél elé valamit,akár egy kis függönyt,én találkoztam olyan mérő szekrénnyel is amit úgy kiszívott a nap hogy nem láttam a még az óra állást sem!!
2016. jún. 1. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A levegő páratartalma tud kicsapódni benne. Baj nem lesz belőle. Vas alkatrészt nem tartalmaz, az elektromos áram meg ennyi nedvességtartalommal nem foglalkozik.
2016. jún. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Joe.38 ***** válasza:
Ne foglalkozz vele. Nem.gond.
2016. jún. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!