Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti már használtok ventillátort...

Ti már használtok ventillátort, légkondit? Esetleg estére is? Egész éjjel megy vagy időzítőn van?

Figyelt kérdés

Majd megpusztulok, nem tudok elaludni nyitott ablaknál sem, rosszul vagyok és szédülök a melegtől.

Ti hogy alszotok este, illetve használjátok már a légkondikat, ventillátorokat?



2016. jún. 22. 23:44
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy nálatok milyen meleg van.

Nálunk napközben már 25 fok felé megy a hőmérséklet és rohadt magas a páratartalom, ezért be szoktuk kapcsolni a légkondit, de csak a párátlanító funkciót ( nem tudom, hogy a tieteken van-e ). Ez is 1-2 fokot szokott hűteni, ami nem sok, ellenben csökkenti a páratartalmat, így elviselhető lesz.

Éjszaka elég a nyitott ablak, kellemes 22-23 fok van most is.

2016. jún. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egész évben megy a ventilátor és nyitva van az ablak (sajnos csak lőrésnyi, ezért nincs itt tisztességes szellőzés). 25 fok van most, nekem ez rengeteg, és innen már csak rosszabb lesz.
2016. jún. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nèha bekapcsolom a légkondit . Tegnap pl ment kèt órát kb. Sose szoktam állandóan nyomatni. Ventillátor már nincs az egyébként is csak a meleget keveri.
2016. jún. 23. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam most a manzard szobában 27 fok van, éjjel megy a ventilátor, így lehet aludni mellette.
2016. jún. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Öreg vályogházban élek, van klíma és csillárventilátor is, de idén még nem kellett használnom őket. Jelenleg 24 fok van a szobákban és estig sem megy 25 fölé :) Nappal zárt ablak, éjjel tárva-nyitva minden.
2016. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam tegnap már 27 fok volt, használtam is este a ventilátort, azzal egész kellemes volt az idő. Alváshoz nem használom, mert hangos, de tegnap még jól tudtam aludni, valamennyire lehűlt a lakás. Nemrég csuktam be az ablakokat, jelenleg 25-26 fok van, viszont elég párás idebent a levegő.

Sajnos klímánk még nincs, pedig jól jönne egy.

2016. jún. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

26-27 fok felett kapcsolom be a ventit, megy folyamatosan éjjel is. Oké, hogy meleg levegőt keringet, de ha nem keringetné meg is pusztulnék, így legalább kibírható. Mondjuk én nem a 4 ezer Ft-os Teszkósat vettem, azok nem tudom mennyire hangosak. Így lehet mellette aludni is.


Klímára sajnos nem telik, se a villanyszámlájára nem telne. Szerencse hogy melóhelyen van. Isteni egy dolog, akinek telik rá mindenképp rakassa fel.

2016. jún. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ebbe a nagy melegben klímázok, de 26 foknál lejjebb soha nem állítom, este 8-kor meg kikapcsolom, majd reggel 7-kor bekapcsolom, addig az ablakokat kitárom, ventilátor az ablak közelében, így a klíma is kevesebbet dolgozik napközben az áthűlt lakás révén.
2016. aug. 5. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!