Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Miért nem jönnek ki hozzánk a...

Miért nem jönnek ki hozzánk a kéményseprők? Hova tűntek?

Figyelt kérdés
lassan 2 éve hogy Péceli családi házunknál kéményseprőkkel egyáltalán nem találkozunk (be sem csöngettek, értesítőt sem hagytak.. tehát itt sem voltak...) Ez normális? Új szabályozás van érvényben? 3 éve költöztünk ide, az első évben még jött egy kedves úriember, azóta se kép se hang én pedig úgy tudom kötelező évente megnézniük és megbüntetnek ha nem engedjük őket be.. Na de ha nem is jönnek ? :)

2016. júl. 1. 20:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Mától új törvény van erre.Minden ingyenes lett.Ha eddig nem törték magukat,lehet hogy ezután meg még úgy sem .
2016. júl. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a rezsicsökkentés miatt ingyenes lett a kéményseprés. Igaz, annyi aprócska változtatással, hogy már nem is jönnek ki. elméletileg két évente a katasztrófavédelem intézi, (ha katasztrófa van)
2016. júl. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha így megy tovább, akkor hamarosan csak e-mailben nézik meg a kéményt...
2016. júl. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tavaly én úgy hallottam, hogy már csak katasztrófavédőkkel együtt mennek a kéményseprők házakhoz és ahol tudnak büntetnek minden hülyeségért.
2016. okt. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!