Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne hozzánk költözt...

Jó ötlet lenne hozzánk költöztetni az egyik ismerősünket?

Figyelt kérdés
Párom szakított velem így a tesómmal ketten lakunk egy családi házban. Ma arra gondoltam, hogy az egyik férfi ismerősömet magunkhoz kellene költöztetni (nincs senkije) hogy legalább a férfi munkákat megcsinálja. De mi lesz, ha a falubeliek megszólnak minket? Mit gondoltok, jó ötlet?
2014. jún. 6. 22:17
 1/8 anonim válasza:
50%
Ez a ti dolgotok h ki hova koltozik de tuti h lesz pletyka meg kavaras dogivel. Csak akkor lesz kellemetlen ha lesz parod/parotok.
2014. jún. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
És ha lesz új pasid/pasitok, akkor kirakjátok?
2014. jún. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tesómnak van párja, de nem csinál semmit sem, nem is lakik velünk.
2014. jún. 6. 22:27
 4/8 anonim válasza:
57%
Oke ertheto DE ha pl neked lesz kedvesed.....es azt mondja h feszelyezi h egy vadidegen ferfi van a hazba vagy ne adj isten utalni fogjak egymast...akkor?! Kirakjatok a kozos havert?
2014. jún. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 szabad név? válasza:
65%
Az alapötlet nem rossz, értem a gondolatmenetet, de.......... Ne tedd! Én legalábbis ennél bizalmatlanabb lennék. Nem azért, hogy mások mit szólnak az rég nem érdekel, téged se érdekeljen. Mit teszel, ha ez a férfi egy idő után hanyag, lusta lesz, csak rajtatok élősködik? Kitenni se tudod esetleg.... Vagy ha szerelmi viszonyba bonyolódtok s visszaél a kiszolgáltatott helyzeteddel... Szerintem csak hívd el „ napszámba” fizesd ki a munkáját. Ha már nagyon jól megismered, akkor esetleg elgondolkodhatsz az eredeti ötleteden. ( Igaz, „lakva ismerszik meg az ember”) De lehet, hogy én vagyok csak nagyon gyanakvó. Elvileg akkor várhatsz csak segítséget, ha te is segítőkész vagy .De ne úgy dönts, hogy; jaj mit szólnak mások. Akárhogy is döntesz, sok sikert!
2014. jún. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
42%
Ne törődj azzal, mit mondanak, az ilyen pletykás emberek véleményére nem kell adni. Amúgy meg ha pletykálni akarnak rólad, akkor is fognak, ha nem költözik hozzád a pasi.
2014. jún. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
Én is laktam fiú baráttal közös albérletben, nincs abban semmi, ha jól ismeritek egymást. A barátaimnak sem fájt, hogy fiúval lakom együtt. A falusi emberek meg mind undormány pletykásak, nincs jobb dolguk...nem kell velük foglalkozni.
2014. jún. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem nem jó ötlet, igaz, én nem is éreztem soha egy nagy nullának magam attól, hogy épp nincs férfi az 50 m-es körzetemben.


Amellett viszont: egy "ismerősömet" - aki nem rokon, de még csak nem is barát - akármilyen nemű, eszem ágában nem lenne magamhoz költöztetni.

2014. jún. 7. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!