Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Izzadság foltot hogyan lehet...

Izzadság foltot hogyan lehet kiszedni parafa talpú papucsból?

Figyelt kérdés

Van egy nyári papucsom, amit nagyon szeretek, de mivel nagyon izzadós a lábam nyáron ezért parafa talp felületén ott maradt az izzadság és ha hordom kellemetlen illatú.

Kidobni nem szeretném!

Hogyan tudnám kiszedni belőle?


köszönöm előre is a válaszokat


2010. ápr. 15. 13:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A papucson nem tudom, mi segít, de nekem lábizzadás ellen bevált, hogy a golyós dezodort végighúzom a lábujjaim tövénél, meg hosszában a talpamon.
2010. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia! tömény domesztosszal dörzsöld át.én az otthoni papucsomat szoktam igy tisztítani.

a lábdezodorálás, golyóssal pedig tényleg jó ötlet, én is szoktam.

2010. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megpróbálom a domestost, de egy papucsom így már ment tönkre, azon kívűl, ha elkezd izzadni a lábam, akkor a domestosos mosás miatt még bűdibb volt a papucs!
2010. ápr. 16. 10:00
 4/6 anonim ***** válasza:

ja, persze a domestos büdös. esetleg próbáld meg ecet és szódabikarbóna keverékével.ezek is erősen tisztítanak,de talán nem annyira büdi.

üdv.

2010. ápr. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
89%

Szia!


Ha izzad a lábad és kellemetlen szagú, akkor minden nap fél órán át áztasd szódabikarbónás vizben!(a lavólba fél marok szódabikarbóna kell)

Nekem is ez volt a problémám éveken át, és elmúlott ettöl. Kicsit még izzad, de már semmi szaga nincs,még zárt cipóben sem! Másoknak is bevált a módszer, szivesen ajánlom! Sok sikert!

2011. márc. 26. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A vizes tisztítás segít a legjobban, a strandra vedd fel, vagy balatoni üdülésnél hagyd jól elázni, tisztítószer nélkül is elveszti a szagát. Balerina cipőkkel sokszor csináltam hasonlót, nyári melegben séta közben, ezután lettek kényelmesek.
2015. júl. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!