Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Milyen benzines fűnyírót vegyek?

Milyen benzines fűnyírót vegyek?

Figyelt kérdés

Milyen olcsóbb, benzines fűnyírót vegyek?


Kb 500 m2-re.

Fűgyűjtős kell mindenféleképpen.

Önjáró funkcióra nincs szükségem.

Előny, ha tud mulcsozni.


MTD-t kizártam, azt nem szeretnék vásárolni, legfeljebb Briggs motorosat MTD-ből. De azt sem nagyon.


Al-ko, Fieldmann, Hecht gépeket nézegettem.



2016. júl. 11. 19:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
57%
Pedig van olyan gépszerelõ aki szerint világmárka az Mtd. Nondjuk a becsületesebbje óva int tõle.
2016. júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
55%
Felejtsed el az MTD minden változatát,ha nem akarsz idegbajt .A szerelő is viccnek mondhatta .
2016. júl. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

MTD elektromos gépem van.

Gyakorlatilag darabokban már, olyan minőségű.

Kerülöm a márkát, csak végső esetben vásárolnék újra.

2016. júl. 11. 21:27
 4/26 anonim ***** válasza:
49%
Nem nem viccbõl ajánlgatja az Mtd-t. Sõt azt is mondta hogy olyan jó gépek hogy kizárólag a tulajdonos gondatlanságából hibásodnak meg. Nektek errõl a megâllapításról mi a véleményetek?
2016. júl. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:

Olvasgatva fórumokat, gyakorikérdéseket többnyire negatív tapasztalatokat olvastam az MTD fűnyírókról.


Kertészeti áruházban sem ajánlották, csak Briggs motorral.

2016. júl. 11. 21:41
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Mcculloch
2016. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
500nm-re inkább fűkaszát vennék. Vagy 4 db libát. :-))
2016. júl. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Al-ko-t mtd alkatrészekből ausztriában szerelik össze. A két cseh cég az a nemesvámosi mtd-ben és az osztrák al-ko nál vásárol. Az elektomos gépeik a fehérgyarmati agrimotornál készülnek. Korábban ezeket forgalmazta az mtd is saját neve alatt.

Tolókarész barátom megint elfelejtetted meg említeni, hogy a tolókar felszerelése már meghaladta a képességeidet. Azt sem értetted, hogy árokparton használva miért füstöl?

Továbbra sem találkoztam olyan meghibásodással, amit anyag, vagy gyártási hibára lehetne vissza vezetni.

2016. júl. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

és akkor mire lehet vissza vezetni a hibákat?

leszámítva a nem rendeltetésszerű használatot.


az összes fűnyírón, amin nem Brggis vagy Honda motor van az olcsóbb kategóriás gépeknél a kínai "standart" OHV motorral szerelik fel.

Külsőre itt mindegyik teljesen megegyezik, csak az anyagminőség különbözik.

Vagy néhány apróság. Lásd pl.: olajleeresztőnyílás fűnyírónál.

van amelyiken van, van amelyiken nincs.


Képeken is egyértelműen látszik, hogy a motor KÜLSŐRE meg egyzik pl. a Fuxtec, Al-ko, Hecht fűnyíróknál.


Viszont a márkák minősége között jelentősebb különbsége van, akár árban is.

pl. Fuxtec 6150 láncfűrész vagy egy Hecht láncfűrész.

minőségben van a kettő között különbség. habár mindkettő kínai.



A tolókar felszereléssel meg remélem boldogulni fogok azért :)

Reménykedek benne nem nehezebb egy 2T motor összerakásánál.

2016. júl. 12. 01:39
 10/26 anonim ***** válasza:
60%
ma 00:38 Mekk mester azóta sem válaszoltál hogy a Briggs motoros gépem hogyan bírt ki 20 évet ugyan azon az árokparton amin az Mtd Thorx csak négyet. Bár már töbnbször megkérdeztem de erre nem vagy hajlandó válaszolni. Azért ajánlon ezt a förmedvényt hogy több munkád legyen. Mint írtam és mások is írták becsületes szerelők óva intenek e márkától.
2016. júl. 12. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!