Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Pókirtás Tudom, elcsépelt...

Pókirtás Tudom, elcsépelt téma, de nálam úgy érzem semmi nem segít. :- ( Mindent amit hallotttam, kipróbáltam. Valakinek van valami tuti ötlete? Legjobb lenne az északi sarkra menni lanki, ott biztos nincsenek pókok. :- (

Figyelt kérdés
Kertes házban lakunk, és pókfóbiám van. Bent a házban kaszáspókokkal és fekete kövér dögökkel találkozom. Rendszeresen takarítok, van szúnyogháló, az ablakban cserepes menta és citromfü, tavasszal beszereztem 3 db ultrahangos pókriasztót, hát ezen a nyáron több pókom van mint tavaly volt a "csodariasztó" nélkül. Rendszeresen huzatot csinálok, már ecettel is körbe permeteztem az ajtó és ablakkereteket. Nagyon el vagyok keseredve, mit próbálhatnék még ki? Rettenetesen félek a pókoktól.
2016. júl. 14. 15:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ecet vízkőre használ , más egyébre nem sűrűn . Szúnyogháló ellenére bejönnek a redőny heveder furaton és falcokon . Befőttes üvegbe bele rázom őket a hálóból és kiteszem a fűre .
2016. júl. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem tudod teljesen kizárni őket a családi házból. Bár nálunk hálószobába festés előtt sziloplaszttal ki lett huzva az összes sarok, nem maradt sehol rés, repedés, ott nem is láttam pókot azóta.

Amíg panel 6. emeletén laktam ott nem volt egy sem még légy sem.

2016. júl. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Menj el terápiára. Egy-két alkalom és megszűnik a pókfóbiád. A kaszáspókokat lehetetlen kizárni a házból, szokd meg, hogy együtt élsz velük.
2016. júl. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én megcsináltattam a pókirtást kívülről, azóta is a legkisebb rovarok is elpusztulnak, sajnos a katicák is :(

itt egy link:

[link]

nekem 14ezer Ft volt, megérte

2016. júl. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

előző, konkrétan ezzel a céggel csináltattad?

csak mert a honlap alapján elég amatőrnek tűnnek, de a személyes tapasztalatnak hiszek

2016. júl. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!