Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Légkondicionálóval szellőztetés?

Légkondicionálóval szellőztetés?

Figyelt kérdés
Szóval van a légkondimban ún. egészséges levegő program, vagy mi t*köm. Ez ér valamit, mondjuk ha télen -20 fok van, vagy semmi értelme? S ha igen mennyi ideig kell járatni a légkondit. Egyébként a használati utasítást is elolvastam, de semmit nem ír erről.
2016. júl. 17. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
Azt kell megnézni, hogy egyáltalán szív-e be a külső térből a lakásba valamit.
2016. júl. 18. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 acelsziv ***** válasza:

Jó eséllyel semmit nem ér - hacsak nem olyan fajta. Egy átlag légkondi a belső levegőt keringeti és csak a hőmérséklettel - időnként a páratartalommal - manipulál.

De kifelé csak a hűtőgáz vezetékei mennek.

2016. júl. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez nem szellőztet, csak valahogy tisztítja a levegőt. Nem tudom ér-e valamit, mondjuk a semminél biztos jobb. Szellőztetésre csak egy klíma képes, asszem Daikin Ururu sarara-nak hívják.
2016. júl. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 acelsziv ***** válasza:
azta. De bitang ára van :o
2016. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bizony :) pedig de jó lenne egy ilyen a lakásomba :D

Viszont ha úgy veszed, hogy ez egyben hűt, megoldja a fűtést, helyettesíti a párásítót, a párátlanítót, a légtisztítót, a szellőztetőrendszert. Ha ezeket a gépeket külön-külön kéne megvenni, azok is nagyjából ennyibe kerülnének.

2016. júl. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Na ez az Ururu Sarara nem hangzik rosszul, a párával is küzdök sajnos, ez szuper lenne, de nagyon drága. Mondjuk láttam picivel olcsóbban is úgyszintén Daikin típusúakat, [link] Külön "főnyeremény" az számomra, hogy hőmérséklet csökkentése nélkül szárazabb levegőt tudnék elérni.
2016. júl. 20. 01:43
 7/10 A kérdező kommentje:
Meg hát ez a gazdagok kiváltsága, egy csúcs szigetelésű házban, biztosan megérné, bár a házam redőnyözött, nincs olyan meleg, de ez a fülledt levegő... :(
2016. júl. 20. 01:45
 8/10 anonim ***** válasza:
Nincs esetleg párátlanító funkció a klímádon? Azt a nagy részük tudja.
2016. júl. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát ez tud, de érhet az valamit a párás levegő ellen, úgy hallottam nem ér semmit.
2016. júl. 20. 16:30
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld ki, valamennyit segít.
2016. júl. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!