Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ti mit gondoltok erről?

Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Szóval, volt egy fiú aki egész évben udvarolt és folyton olyanokat mondott, hogy ő nem akar mást keresni helyettem és csak engem akar stb. Kb egy hete elég csúnyán összevesztünk mert eléggé megsértett szóval le is tiltottam. 5 nappal később beszélt a barátnőmmel és olyanokat mondott hogy hallani se akar rólam stb, majd kiderült, hogy már barátnője is van és pont aznap jöttek össze mikor velem összeveszett. Pár napja megint elkezdtünk beszélni, hogy most hogy barátnője van nem mondhatja azt, hogy nem megy neki hogy csak a barátom legyen. De ilyeneket csinál hogy ''véletlen'' félre küld üzeneteket amik alapból a barátnőjének vannak címezve és folyton olyanokat mondd hogy vele telefonál, de ezeket így tök random bevágja, pedig tudja hogy zavar.

#kavarás #utálomhogyszeretemlol
2016. júl. 20. 00:02
 1/3 anonim válasza:

szerintem féltékennyé akar tenni, vagy azért, hogy visszaszerezzen, vagy azért, hogy bosszút álljon a sérelméért rajtad.


akárhogy is, elég éretlen dolog játszadozni egy nővel egy másik miatt, mert ez történik, de a férfiak többsége örök éretlen marad, szóval akár még meg is bocsátható a dolog, ha szerelmes beléd, és azért csinálja ezt az egész dacoskodást. Persze a másik lánnyal szemben akkor is gusztustalan.

2016. júl. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is nagyon rossz kategóriába írtad.

Másodszor nem kellesz már neki. Ha kellenél, akkor kidobta volna a másik lányt. Csak egyszerre akak mindkettőtökkel együtt hálni és a jelek szerint te vevő vagy a játékára.

2016. júl. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Kedves Kettes!

Nem választottam kategóriát, mert nem figyeltem, bocsánat:D

Másodszor is, ne beszélj a nevemben. Ha akartam volna azt a fiút, akkor velem lenne, nemde? Szóval egyáltalán nem vagyok vevő rá:DDDDD

2016. júl. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!