Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mitől jön be a kéményen...

Mitől jön be a kéményen füstszag nyáron?

Figyelt kérdés
A kályhámból jön ki ez a szag..mit lehet vele kezdeni? Szalonna szag van a szobában :P

2016. júl. 21. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem el kell zárni a szellőzőket a kandallón. A kéményhez vezető csövön is van valami elzáró, meg nézd meg a hamuzót stb, hogy mindenhol be van -e csukva, el van-e zárva. Ha szeles az idő, visszacsaphat.
2016. júl. 21. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sima kis vaskályhám van,minden be van zárva rajta. A cső meg a falba megy,nincs semmi rajta. Társasház amúgy ha ez lényeges.
2016. júl. 21. 17:57
 3/7 anonim ***** válasza:

Vissza áramlás is lehet a kéményekben .Szalonna szag?

No ez azért érdekes .

2016. júl. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen mivel a szalonna füstölt... Még csak a szél se fúj. Nagyon érzem. A másik szobában ugyan azon a kéményen cserépkályha van,ott nem jön semmi. Még bele is szagoltam.
2016. júl. 21. 19:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Vagy is a füstölt szalonna füstölt. De most komolyan nagyon kellemetlen. Ha valakinek van ötlete mitől van vagy mi a teendő ilyen esetben legyen kedves írja meg. Köszönöm :)
2016. júl. 21. 20:48
 6/7 anonim ***** válasza:

ki kellene húzni a falból a kéménycsövet, és lehet kapni olyan méretű dugót, amekkora a lyuk, és ledugózni.

Ameddig nem használjátok.

2016. júl. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ezt nem tudtam, köszönöm!
2016. júl. 21. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!